10/26 16:45 3 Beitar Jerusalem v Sektzia Nes Tziona 1-1
10/19 16:40 36 Maccabi Kabilio Jaffa v MS Tira 4-5
10/19 11:00 36 Ihud Bnei Shfaram v Bnei Yehuda Tel Aviv 2-1
10/19 11:00 36 Hapoel Bnei Zalafa v AS Ashdod 0-1
10/18 16:30 36 Hapoel Kfar Saba v Bnei Eilat 4-1
10/18 16:30 36 Hapoel Nof HaGalil v Hapoel Marmorek 2-0
10/18 16:30 36 Maccabi Ahi Nazareth v Hapoel Azur 1-0
10/18 16:30 36 Hapoel Rishon Lezion v Hapoel Herzliya 3-0
10/18 16:30 36 MS Dimona v Hapoel Afula 0-2
10/18 16:30 36 Hapoel Ramat Gan v Maccabi Petach Tikva 0-3
10/18 11:00 36 Maccabi Bnei Jadida v FC Holon Yermiyahu 0-3
10/18 11:00 36 Hapoel Bueine v MK Tzofi Haifa 0-2

Az izraeli labdarúgókupa vagy izraeli kupa (hivatalos nevén Gvia HaMedina) a legrangosabb nemzeti labdarúgókupa Izraelben, amelyet először 1928-ban rendeztek meg Népkupa néven. A legsikeresebb klub a Makkabi Tel-Aviv, amely eddig 23 alkalommal hódította el a trófeát.

Az izraeli kupa az ország második legrangosabb labdarúgó versenykiírása, az izraeli bajnokság után. A kupa győztese jogán Izrael csapatot indíthat a következő évi Európa-ligában.

Az Izraeli Kupa Izrael nemzeti labdarúgó-kupasorozata, amelyet az Izraeli Labdarúgó-szövetség szervez. 1928-ban alapították, és évente kerül megrendezésre azóta is. A tornán az összes izraeli labdarúgóklub részt vehet, a legmagasabb osztályú Ligat ha'Al-tól az amatőr ligákig.

A kupa egy kieséses rendszerben zajlik, amelyben a csapatok egymérkőzéses párharcokban játszanak a továbbjutásért. A döntőt általában a jeruzsálemi Teddy stadionban rendezik meg.

A Hapoel Tel-Aviv a legtöbb Izraeli Kupa-győzelemmel rendelkező klub, összesen 16 címmel. A Maccabi Tel-Aviv és a Beitar Jeruzsálem követi őket 11-11 győzelemmel.

Az Izraeli Kupa győztese automatikusan kvalifikálja magát az UEFA Európa-konferencialiga következő idényére. Ha a kupagyőztes már kvalifikálta magát az UEFA Bajnokok Ligájába vagy az UEFA Európa Ligába, akkor a kupa ezüstérmese indulhat az Európa-konferencialigában.