Skip Esports

Live Scores

Labdarúgás Kolumbiai Primera A 00' [20] Alianza View Jaguares de Cordoba [14] Jaguares de Cordoba
Labdarúgás Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 00' VfB Stuttgart (Alexis) Esports 0-0 B.M'gladbach (Leonardo) Esports
Labdarúgás Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 00' Bayer 04 (Spiderman) Esports 0-0 Eintracht (Arthur) Esports
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 00' PSG (Aladdin) Esports 0-0 Bayern (Magdy) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 05' Dortmund (Galikooo) Esports 0-1 Eintracht (Honey) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 05' Wolfsburg (palkan) Esports 3-0 Bayer 04 (Calvin) Esports
Labdarúgás Amerikai MLS 05' Colorado Rapids [5] Colorado Rapids 0-0 FC Dallas [13] FC Dallas
Labdarúgás Fidzsi-szigetek - nemzeti liga 06' Nasinu FC 0-0 Labasa FC Labasa FC
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 08' Portugal (JKey) Esports 2-2 Argentina (DangerDim77) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 08' France (mr_elidarius) Esports 4-3 Germany (GianniKid) Esports
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' PSG (Aladdin) Esports 2-2 Real Madrid (Nazario) Esports
Labdarúgás Hondurasi Liga Nacional 14' [5] Genesis de Comayagua 0-0 Olancho FC [4]
Labdarúgás Panama - LPF 16' Plaza Amador [2] Plaza Amador 0-2 Tauro FC [3] Tauro FC
Labdarúgás Guatemala - Segunda Division 35' CSD Amatitlan 0-0 CSD Chiquimulilla
Labdarúgás Mexikói Liga MX 39' Chivas Guadalajara [8] Chivas Guadalajara 0-0 Queretaro [10] Queretaro
Labdarúgás Mexikói Liga MX 40' Tigres UANL [7] Tigres UANL 0-1 Necaxa [5] Necaxa
Labdarúgás Mexikói Liga MX 40' Santos Laguna [13] Santos Laguna 0-0 Pachuca [6] Pachuca
Labdarúgás El Salvador - Clausura 41' Municipal Limeño [3] Municipal Limeño 0-0 CD FAS [7] CD FAS
Labdarúgás Mexikói Segunda Division 41' [4] Irapuato 1-0 Escorpiones FC [8]
Labdarúgás Ausztrál Capital Territory League - U23 41' Yoogali SC - U23 0-0 Monaro Panthers - U23
Labdarúgás Panamai Liga Nacional de Ascenso 43' Ciex Sports Academy 1-0 UMECIT - tartalék
Labdarúgás Amerikai MLS 45' Sporting Kansas City [9] Sporting Kansas City 1-2 St. Louis City SC [8] St. Louis City SC
Labdarúgás Panamai Liga Nacional de Ascenso 45' Sporting San Miguelito - tartalék 0-0 Champions FC Academy
Labdarúgás Panamai Liga Nacional de Ascenso 45' Costa del Este Costa del Este 2-0 CA Independiente de la Chorrera - tartalék
Labdarúgás Amerikai MLS 45' Houston Dynamo [3] Houston Dynamo 0-0 Austin FC [11] Austin FC
Labdarúgás Nicaragua Clausura 46' Deportivo Ocotal [10] Deportivo Ocotal 1-1 Jalapa [6] Jalapa
Labdarúgás Amerikai MLS 46' Chicago Fire [11] Chicago Fire 0-3 Real Salt Lake [4] Real Salt Lake
Labdarúgás Panamai Liga Nacional de Ascenso 47'<sup>+3</sup> Alianza FC Panama - tartalék 0-1 Panama City FC
Labdarúgás Chilei Primera Division 52' Coquimbo Unido [9] Coquimbo Unido 2-0 O'Higgins [6] O'Higgins
Labdarúgás Chilei Primera B 54' Rangers de Talca [2] Rangers de Talca 0-0 Santiago Morning [12] Santiago Morning
Labdarúgás Argentin Copa de la Liga Profesional 56' Godoy Cruz [1] Godoy Cruz 1-1 Velez Sarsfield [4] Velez Sarsfield
Labdarúgás Puerto Rico Liga 60' Metropolitan FA 2-0 Bayamon FC
Labdarúgás USA USL Championship 74' Las Vegas Lights FC [6] Las Vegas Lights FC 1-2 Rhode Island FC [9]
Labdarúgás USA USL Championship 79' Memphis 901 FC [10] Memphis 901 FC 1-2 Monterey Bay FC [4]
Labdarúgás USA USL Championship 79' Colorado Switchbacks FC [12] Colorado Switchbacks FC 1-1 Indy Eleven [11] Indy Eleven
Labdarúgás Mexikói Segunda Division 82' CD Ayense 6-1 Caja Oblatos CFD
Labdarúgás Brazília - Serie A 84' Atletico Mineiro [15] Atletico Mineiro 3-0 Cruzeiro [5] Cruzeiro
Labdarúgás USA MLS Next Pro League 86' [14] Huntsville City 0-1 Chattanooga FC [9] Chattanooga FC
Labdarúgás Paraguayi Division Profesional 90' Libertad Asuncion [1] Libertad Asuncion 2-0 Sportivo Trinidense [12] Sportivo Trinidense
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél - nők 1 - 10:00 Bendigo Braves - nők Bendigo Braves - nők 0-0 Nunawading Spectres - nők Nunawading Spectres - nők
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél - nők 1 - 10:00 Diamond Valley Eagles - nők Diamond Valley Eagles - nők 0-0 Melbourne Tigers - nők Melbourne Tigers - nők
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél - nők 1 - 10:00 Ringwood Hawks - nők Ringwood Hawks - nők 0-0 Hobart Chargers - nők Hobart Chargers - nők
Kosárlabda Salvadori Liga Mayor 1 - 00:48 [6] Cojute 17-18 Santa Tecla [5]
Kosárlabda Salvadori Liga Mayor 2 - 10:00 [3] Metapan BC 26-14 Santiagueno [10]
Kosárlabda Chilei LNB Segunda 3 - 10:00 Sergio Ceppi 47-20 Brisas
Kosárlabda Uruguayi liga 3 - 01:53 Bigua [6] Bigua 61-52 Trouville [10] Trouville
Kosárlabda Uruguayi liga 3 - 04:05 Malvin [8] Malvin 52-42 Urupan de Pando [9]
Kosárlabda Chilei LNB 3 - 02:24 Valdivia [6] Valdivia 65-58 CD Liceo Pablo Neruda [14]
Kosárlabda Argentin La Liga Federal 3 - 10:00 Los Indios de Junin 34-51 Club de Regatas de San Nicolas
Kosárlabda NBA 3 - 12:00 LA Lakers [3] LA Lakers 60-57 DEN Nuggets [2] DEN Nuggets
Kosárlabda Chilei LNB Segunda 4 - 07:08 CSD Colo Colo CSD Colo Colo 50-35 Quilpue
Kosárlabda Argentina LDD 4 - 07:15 Regatas LDD 49-60 Instituto LDD
Kosárlabda Chilei LNB 3 - 00:58 Universidad de Concepcion [2] Universidad de Concepcion 64-62 Español Osorno [4]
Kosárlabda Chilei LNB 4 - 03:11 CD Espanol Talca [12] CD Espanol Talca 86-85 Las Animas [5] Las Animas
Kosárlabda Argentin La Liga 4 - 02:20 [6] Pergamino Basket 82-82 Ameghino [9]
Kosárlabda Puerto Ricó-i Superior Nacional 4 - 02:25 [4] Aguada Santeros 77-82 Santurce [4]
Kosárlabda Argentin La Liga Federal 4 - 00:28 Independiente de Zarate 80-87 SoMiSA de San Nicolas
Kosárlabda Puerto Ricó-i Superior Nacional 4 - 10:00 [2] Criollos de Caguas 64-56 Quebradillas [3]
Röplabda Fülöp-szigeteki NCAA 23-25 SSCR Stags 17-20 Arellano Chiefs
Röplabda NCAA bajnokság 16-25 UCLA 16-13 Grand Canyon
Röplabda Argentin Unilivo 25-16 UTN Buenos Aires 7-7 Villa Herminia
Röplabda USA PVF - nők 25-23,21-25,25-20,23-25 [2] Omaha Supernovas - nők 15-12 San Diego Mojo - nők [4]
Baseball Mexikói LMB 04/21 01:05 Chihuahua 2-1 Durango Durango
Baseball Mexikói LMB 04/21 01:00 Puebla Puebla 0-0 Tabasco Tabasco
Baseball MLB 04/21 00:40 TOR Blue Jays [6] TOR Blue Jays 4-0 SD Padres [9] SD Padres
Baseball MLB 04/21 00:10 SEA Mariners [19] SEA Mariners 7-0 COL Rockies [29] COL Rockies
Baseball Mexikói LMB 04/21 00:00 Dos Laredos Dos Laredos 6-6 Jalisco
Baseball Mexikói LMB 04/21 00:00 Tijuana Tijuana 2-3 Aguascalientes Aguascalientes
Baseball Mexikói LMB 04/21 00:00 Queretaro 1-3 Veracruz
Baseball Mexikói LMB 04/21 00:00 Yucatan Yucatan 3-2 Campeche Campeche
Baseball MLB 04/20 23:40 MIA Marlins - 2. játék [28] MIA Marlins - 2. játék 3-5 CHI Cubs - 2. játék [7] CHI Cubs - 2. játék
Baseball MLB 04/20 23:20 TEX Rangers [15] TEX Rangers 2-5 ATL Braves [1] ATL Braves
Baseball MLB 04/20 23:10 BAL Orioles [6] BAL Orioles 8-7 KC Royals [5] KC Royals
Baseball Mexikói LMB 04/20 23:00 Saltillo Saltillo 2-9 Monterrey Monterrey
Baseball Mexikói LMB 04/20 23:00 Quintana Roo Quintana Roo 2-4 Oaxaca Oaxaca
Jégkorong AHL 2 - 20:00 ONT Reign [3] ONT Reign 3-0 COL Eagles [5] COL Eagles
Jégkorong AHL 2 - 20:00 [1] CV Firebirds 0-2 SD Gulls [9] SD Gulls
Jégkorong NHL 2 - 04:37 TOR Maple Leafs [3] TOR Maple Leafs 0-3 BOS Bruins [2] BOS Bruins
Jégkorong AHL 2 - 00:28 IA Wild [6] IA Wild 2-2 CHI Wolves [7] CHI Wolves
Jégkorong AHL 3 - 20:00 MTB Moose [5] MTB Moose 2-1 TEX Stars [4] TEX Stars
Jégkorong ECHL 3 - 01:56 [13] Kalamazoo Wings 2-3 Toledo Walleye [2]
Jégkorong AHL 3 - 00:10 ROC IceHogs [3] ROC IceHogs 3-5 MIL Admirals [1] MIL Admirals
Amerikai futball UFL 2 - 01:56 [2] DC Defenders 6-6 BHM Stallions [1]
Amerikai futball UFL 4 - 04:11 [2] MI Panthers 3-19 SA Brahmas [2]
Tenisz ITF W50 Wuning 0-0 Chihiro Muramatsu 6-1,0-0 Jiale Zhang
Tenisz ITF W50 Wuning 0-0 Sin Yu Che 3-3 Meng Yi Chen
Tenisz ITF W50 Wuning 40-30 Zixuan Zeng 1-6,0-1 Meiqi Guo
Tenisz ITF W50 Wuning 40-40 I-Hsuan Cho 3-3 Yifan Sun
Tenisz UTR Pro Craigieburn Women 0-15 Cara Korhonen 2-6,0-0 Gurmanat Kaur Sandhu
Tenisz UTR Pro Craigieburn Women 0-0 Bridget Mihulka 6-2,3-4 Amelia Zylberman
Tenisz Challenger Acapulco 0-30 [129] Adam Walton 3-6,3-5 Giovanni Mpetshi Perricard [162]
Lóverseny KOR Seoul 04/21 03:05 futam Seoul View
Lóverseny AUS Bendigo 04/21 02:25 futam Bendigo View
Lóverseny AUS Hawera 04/21 02:08 futam Hawera View
Lóverseny KOR Seoul 04/21 02:00 futam Seoul View
Lóverseny Evangeline Down 04/21 01:40 futam Evangeline Downs View
Lóverseny KOR Seoul 04/21 01:35 futam Seoul View
Lóverseny Charles Town 04/21 01:32 futam Charles Town View
Lóverseny Hipo Chile 04/21 01:30 Hipo Chile View
Krikett Isuzu T20 Smash - nők 04/21 00:00 Black Bass - nők ,12/2 Mudmen - nők
Agárverseny AUS Capalaba 04/21 02:19 futam Capalaba View
Agárverseny AUS Ballarat 04/21 02:12 futam Ballarat View
Agárverseny AUS Capalaba 04/21 02:02 futam Capalaba View
Agárverseny AUS Cambridge 04/21 01:59 futam Cambridge View
Agárverseny AUS Ballarat 04/21 01:56 futam Ballarat View
Agárverseny AUS Capalaba 04/21 01:46 futam Capalaba View
Agárverseny AUS Cambridge 04/21 01:42 futam Cambridge View
Rögbi liga NSW Cup 25:05 Canterbury Bulldogs - tartalék Canterbury Bulldogs - tartalék 18-0 Newcastle Knights - tartalék Newcastle Knights - tartalék
Asztalitenisz TT Elite Series 4-11,4-11 Krzysztof Kotyl 0-0 Mateusz Misiak
Asztalitenisz Setka Cup 12-10,9-11 Dmytro Derevynskyi 0-0 Yan Krol
Asztalitenisz TT Elite Series 4-11,5-11 Mariusz Koczyba 3-11 Jakub Grzegorczyk
Asztalitenisz Setka Cup 11-6,5-11,7-11 Oleksandr Budnikov 4-6 Denis Mykytuk
Asztalitenisz Cseh Liga Pro 11-9,3-11 Jaroslav Prokupek 7-5 Jiri Plachy
Asztalitenisz Cseh Liga Pro 7-11,6-11 Milan Kolar 3-4 Rostislav Hasmanda
Asztalitenisz Setka Cup 3-11,8-11,11-8,12-10 Oleksii Hrymovskyi 11-5 Oleksandr Dukhovenko
Strandröplabda Beach Pro Tour Tepic - nők 21-17 Huberli/Brunner 21-17 Carol/Barbara
E-sport VALORANT - VCT Americas 00:47 Cloud9 Cloud9 2-3 LOUD