Hide Esports

Live Scores

Labdarúgás Amerikai USL W-League - nők 00' Chattanooga Red Wolves - nők View Greenville Liberty - nők
Labdarúgás Bolíviai Clausura 00' Jorge Wilstermann [2] Jorge Wilstermann 0-0 The Strongest [4] The Strongest
Labdarúgás Jamaicai Premier Liga 00' Mount Pleasant FA [1] Mount Pleasant FA View Cavalier [2] Cavalier
Labdarúgás Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 01' Bayer 04 (Felix) Esports 0-0 Dortmund (Cleo) Esports
Labdarúgás Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 01' Eintracht (Liam) Esports 0-0 Hoffenheim (Obelix) Esports
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 01' Inter (Ozil) Esports 0-1 PSG (Anthem) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 01' Juventus (exhausted) Esports 1-0 Napoli (Serenity) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 02' Roma (why) Esports 0-0 AC Milan (Kinshiki) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03' Arsenal (DangerDim77) Esports 1-0 Man Utd (mr_elidarius) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 03' Dortmund (GianniKid) Esports 0-0 Napoli (RuBIX) Esports
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' PSG (Anthem) Esports 3-1 Bayern (Raul) Esports
Labdarúgás USA MLS Next Pro League 14' [21] Inter Miami CF II 0-0 Carolina Core FC [27]
Labdarúgás Saint Kitts & Nevis Premier League 26' Newtown United FC 1-0 SLH St Pauls Utd
Labdarúgás Argentin Liga Profesional 29' Central Cordoba SdE [28] Central Cordoba SdE 1-0 Boca Juniors [22] Boca Juniors
Labdarúgás Ecuadori LigaPro Serie A 30' [14] Cumbaya FC 0-0 Barcelona Guayaquil [4] Barcelona Guayaquil
Labdarúgás Puerto Rico Liga 31' Academia Quintana 3-0 FC Mayaguez
Labdarúgás Costa Rica-i Primera Division 31' Deportivo Saprissa [1] Deportivo Saprissa 2-0 AD San Carlos [4] AD San Carlos
Labdarúgás Perui Liga 1 32' Carlos Mannucci [17] Carlos Mannucci 0-0 Cesar Vallejo [12] Cesar Vallejo
Labdarúgás USA USL League Two 45' Weston FC Weston FC 0-0 Swan City
Labdarúgás Kolumbiai Primera A 45' Junior [1] Junior 1-3 Deportivo Pereira [3] Deportivo Pereira
Labdarúgás Trinidad és Tobago - Premier League 2 47' RSSR FC 0-0 Police FC II Police FC II
Labdarúgás USA NWSL - nők 62' Reign FC - nők [13] Reign FC - nők 2-3 Orlando Pride - nők [3] Orlando Pride - nők
Labdarúgás USA USL League One 66' [5] Spokane Velocity FC 0-3 Forward Madison FC [7] Forward Madison FC
Labdarúgás USA USL League Two 68' Long Island Rough Riders [3] Long Island Rough Riders 2-0 New Jersey Copa [3] New Jersey Copa
Labdarúgás USA USL League Two 69' Miami AC 2-0 Sarasota Paradise
Labdarúgás Brazil Serie C 70' Ferroviario [17] Ferroviario 0-3 ABC [18] ABC
Labdarúgás Chilei Segunda 75' Lautaro de Buin [12] Lautaro de Buin 0-0 Concon National [11]
Labdarúgás Brazília - Serie A1 - nők 90' Ferroviaria SP - nők [3] Ferroviaria SP - nők 2-0 America MG - nők [8] America MG - nők
Labdarúgás Chilei Primera Divízió 96'<sup>+6</sup> Colo Colo [7] Colo Colo 2-0 Palestino [4] Palestino
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 1 - 00:08 BOS Celtics (DEEP) Esports 11-14 MIL Bucks (KNIGHT) Esports
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 3 - 03:32 DAL Mavericks (SAINT JR) Esports 41-42 CLE Cavaliers (UNDERRATED) Esports
Kosárlabda Argentin Liga Nacional 2 - 05:55 Instituto [2] Instituto 30-19 Platense [7] Platense
Kosárlabda Chilei LNB Segunda 1 - 10:00 CD Municipal Chillan 0-0 Arabe Valparaiso
Kosárlabda Brazil Camp.Interclubes - U19 2 - 03:21 Mogi das Cruzes - U19 25-24 Dragons/Catanduva - U19
Kosárlabda Chilei LNB 2 - 07:43 [10] Sportiva Italiana 23-12 Deportes Castro [8] Deportes Castro
Kosárlabda Venezuelai Szuperliga 2 - 06:15 [6] Centauros de Portuguesa 23-21 Marinos de Anzoategui [1] Marinos de Anzoategui
Kosárlabda Kolumbiai Liga 3 - 10:00 Cimarrones del Choco [8] Cimarrones del Choco 49-44 Toros del Valle [7]
Kosárlabda Mexikói LNBPF - nők 3 - 04:51 [1] Fuerza Regia - nők 53-37 Panteras - nők [4]
Kosárlabda Venezuelai Szuperliga 4 - 10:00 [4] Heroes de Falcon 46-50 Cocodrilos de Caracas [3] Cocodrilos de Caracas
Kosárlabda Chilei LNB Segunda 4 - 03:51 Luis Matte Larrain 88-77 Arturo Prat
Kosárlabda Venezuelai Szuperliga 4 - 08:33 [7] Gaiteros del Zulia 61-55 Piratas de la Guaira [2] Piratas de la Guaira
Kosárlabda Venezuelai Szuperliga 3 - 04:19 [6] Llaneros de Guarico 49-42 Frontinos Del Tachira [9]
Kosárlabda Venezuelai Szuperliga 3 - 02:40 [8] Panteras de Miranda 43-43 Diablos de Miranda [9]
Röplabda Argentin Division de Honor 25-19 Defensores de Banfield 1-1 Estudiantes de La Plata
Röplabda Uruguayi Apertura A 22-25 Club Atletico Penarol 12-13 Nacional B
Baseball MLB 05/19 23:10 SD Padres [15] SD Padres 3-0 ATL Braves [6] ATL Braves
Baseball Mexikói LMB 05/19 23:05 Tabasco Tabasco 0-0 Yucatan Yucatan
Baseball Mexikói LMB 05/19 23:00 Monclova Monclova 0-0 Saltillo Saltillo
Baseball Mexikói LMB 05/19 23:00 Jalisco 1-2 Monterrey Monterrey
Baseball Mexikói LMB 05/19 23:00 Queretaro 0-1 Oaxaca Oaxaca
Baseball Mexikói LMB 05/19 23:00 Mexico City Mexico City 1-0 Quintana Roo Quintana Roo
Baseball Nicaraguai CNBS 05/19 21:30 Chinandega - 1. játék 1-6 Boer - 1. játék
Jégkorong PWHL 3 - 01:35 [3] Minnesota - nők 3-4 Boston - nők [4]
Kézilabda Argentin LHC Plata Apertura 30:00 Hurlingham 15-10 AFALP
Tenisz WTA Strasbourg 0-0 [50] Diane Parry 3-6,2-4 Elina Svitolina [19]
Tenisz Premier Padel Asuncion 30-40 Tapia/Coello 6-1,2-3 Galan/Chingotto
Lóverseny Mountaineer 05/19 23:50 futam Mountaineer View
Lóverseny Santa Anita 05/19 23:43 futam Santa Anita View
Lóverseny Prairie Meadows 05/19 23:42 futam Prairie Meadows View
Lóverseny Mountaineer 05/19 23:25 futam Mountaineer View
Lóverseny Hawthorne 05/19 23:24 futam Hawthorne View
Lóverseny Hawthorne 05/19 22:56 futam Hawthorne View
Agárverseny Caliente 05/19 23:40 futam Caliente View
Agárverseny Caliente 05/19 23:20 futam Caliente View
Rögbi unió Major League Rugby 22:36 [4] Dallas Jackals 7-0 Seattle Seawolves [2] Seattle Seawolves
Teremlabdarúgás Argentin Primera A - nők 09:10 All Boys - nők 0-2 Ferro - nők
Teremlabdarúgás Argentin Primera A - nők 16:04 Boca Juniors - nők 0-0 Gimnasia LP - nők
Teremlabdarúgás Argentin Primera A - nők 10:50 Estudiantes - nők 0-2 Independiente - nők
Teremlabdarúgás Copa Libertadores 03:44 San Lorenzo 1-0 Independiente Barranquila
Teremlabdarúgás Argentin Primera Div.B 00:10 Banfield 1-1 Country
Asztalitenisz TT Elite Series Adam Kasperski 0-0 Yurij Fomin
Asztalitenisz Cseh Liga Pro Kamil Novak 3-6 Richard Krejci
Asztalitenisz Setka Cup Kiril Yurchenko 3-2 Roman Zholubak
Asztalitenisz Setka Cup 3-11 Pavlo Babenko 1-3 Oleksandr Dukhovenko
Asztalitenisz TT Elite Series 13-11,8-11,11-9 Kamil Rudomina 9-7 Aleksander Lilien
Asztalitenisz Setka Cup 11-6,10-12,11-7 Ruslan Yaremenko 11-7 Kostiantyn Kovalchuk
E-sport COD - CDL - Major 3 00:01 Toronto Ultra 0-1 OpTic Texas
E-sport CS2 - Thunderpick World Champs NA Quals 01:55 Wildcard 7-4 Limitless
E-sport Mobile Legends - SPS LATAM Challenge 00:00 Imperio 0-1 Bigetron Sons
E-sport CS2 - EPL World Series America 01:13 ODDIK 3-1 Case Esports