Live Scores

Labdarúgás Orosz 2. osztály 00' FK Kvant Obninsk FK Kvant Obninsk View Znamya Noginsk
Labdarúgás Orosz 2. osztály 00' Sokol Saratov Sokol Saratov View Saturn Ramenskoye Saturn Ramenskoye
Labdarúgás Dél-afrikai liga - nők 00' Sisters FC - nők View Tshandama Young Stars - nők
Labdarúgás Orosz 2. osztály 00' FC Krasny Smolensk View Metallurg Lipetsk Metallurg Lipetsk
Labdarúgás Dél-afrikai liga - nők 00' Croesus - nők View Soweto Fabulous - nők
Labdarúgás Hongkongi Premier Liga - nők 00' Citizen AA Women View Standard Perpetual MLFA - nők
Labdarúgás Fehérorosz tartalék liga 00' FC Slutsk Reserves 0-0 FC Minsk Reserves
Labdarúgás Dán 2. osztály - 1. csoport 01' FC Sydvest [12] FC Sydvest 0-0 B93 Copenhagen [2] B93 Copenhagen
Labdarúgás Román Liga I 01' CSM Politehnica Iasi [9] CSM Politehnica Iasi 0-0 AFC Hermannstadt [10] AFC Hermannstadt
Labdarúgás Grúz Erovnuli Liga 2 01' Shevardeni [7] Shevardeni 0-0 FC Gareji [4] FC Gareji
Labdarúgás Zambiai Szuperliga 01' Kitwe United [18] Kitwe United 0-0 Kabwe Warriors [5] Kabwe Warriors
Labdarúgás Walesi Premier Liga 01' Cardiff Met Uni [2] Cardiff Met Uni 0-0 Flint Town Utd [4] Flint Town Utd
Labdarúgás Tanzániai 2. osztály 02' Kurugenzi FC 0-0 Mashujaa FC
Labdarúgás Walesi Premier Liga 02' Barry Town [5] Barry Town 0-0 Caernarfon [6] Caernarfon
Labdarúgás Litván II Lyga 02' FK Sveikata [9] FK Sveikata 0-0 BFA Vilnius II [10]
Labdarúgás Walesi Premier Liga 02' The New Saints [2] The New Saints 0-0 Bala Town [3] Bala Town
Labdarúgás Olasz Campionato Primavera 1 02' Inter Milan U19 [2] Inter Milan U19 0-0 Fiorentina U19 [13] Fiorentina U19
Labdarúgás Orosz 1. osztály 02' Spartak Moscow II [15] Spartak Moscow II 0-0 Chertanovo [21] Chertanovo
Labdarúgás Lengyel III Liga 02' Zaglebie Lubin II Zaglebie Lubin II 0-0 Foto-Higiena Olawa Foto-Higiena Olawa
Labdarúgás Litván 1 Lyga 02' FK Minija [10] FK Minija 0-0 FK Panevezys II [6]
Labdarúgás Kazah Premier Liga 02' Ordabasy Shymkent [7] Ordabasy Shymkent 0-0 Tobol Kostanay [2] Tobol Kostanay
Labdarúgás Svéd Superettan 02' Akropolis IF [13] Akropolis IF 0-0 Orgryte IS [16] Orgryte IS
Labdarúgás Dán 1. osztály 02' Silkeborg IF [2] Silkeborg IF 0-0 HB Køge [6] HB Køge
Labdarúgás Észt Meistriliiga - nők 02' FC Ajax Lasnamae - nők 0-0 JK Tallinna Kalev - nők JK Tallinna Kalev - nők
Labdarúgás Orosz 1. osztály 02' Veles [8] Veles 0-0 Tekstilshchik Ivanovo [14] Tekstilshchik Ivanovo
Labdarúgás Örmény Premier Liga 03' FC Urartu [5] FC Urartu 0-0 Ararat Armenia [4] Ararat Armenia
Labdarúgás Walesi Premier Liga 03' Penybont [4] Penybont 0-0 Connah's Quay [1] Connah's Quay
Labdarúgás Svéd 1. oszt. Södra 03' Tvååkers IF [8] Tvååkers IF 0-0 IFK Malmö FK [10] IFK Malmö FK
Labdarúgás Hongkongi Premier Liga - nők 03' Wofoo Tai Po - nők 0-0 Hong Kong FC - nők
Labdarúgás Kirgiz Top Liga 03' FC Ilbirs 0-0 FC Abdish-Ata Kant
Labdarúgás Dán 2. osztály - 2. csoport 03' Vanløse [8] Vanløse 0-0 Skovshoved [13] Skovshoved
Labdarúgás Walesi Premier Liga 03' Newtown [1] Newtown 0-0 Aberystwyth [5] Aberystwyth
Labdarúgás Lengyel III Liga 03' [14] Cracovia Krakow II 0-0 Stal Krasnik [18] Stal Krasnik
Labdarúgás Svájci 1. osztály - nők 03' Lugano Women [8] Lugano Women 0-0 Servette FC Chenois - nők [1] Servette FC Chenois - nők
Labdarúgás Spanyol Tercera 12. csoport 04' Las Palmas C [6] Las Palmas C 0-0 Tenisca [5] Tenisca
Labdarúgás Dán 2. osztály - 1. csoport 04' Oure FA [13] Oure FA 0-0 Brabrand [8] Brabrand
Labdarúgás Grúz Erovnuli Liga 2 05' FC Zugdidi [8] FC Zugdidi 0-0 Merani Martvili [3] Merani Martvili
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 05' Man City (discodancer) Esports 1-2 Liverpool (KravaRK) Esports
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 05' Tottenham (lion) Esports 1-0 Chelsea (Strateg) Esports
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 06' Arsenal (kiser) Esports 1-0 Bayer 04 (kit) Esports
Labdarúgás Walesi Premier Liga 06' Haverfordwest [3] Haverfordwest 0-0 Cefn Druids [6] Cefn Druids
Labdarúgás Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 06' Napoli (Quavo) Esports 0-0 Man Utd (Walker) Esports
Labdarúgás Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 12' Arukonda (ARU) Esports 3-0 Raticate 522 (PSG) Esports
Labdarúgás Lengyel I Liga 22' Miedz Legnica [7] Miedz Legnica 0-2 GKS Tychy 71 [2] GKS Tychy 71
Labdarúgás Hongkongi Premier Liga - nők 24' Shatin - nők 1-1 Kitchee - nők
Labdarúgás Spanyol ifjúsági liga 31' Calasanz U19 1-0 Real Oviedo U19
Labdarúgás Olasz Serie A - nők 32' Sassuolo Women [3] Sassuolo Women 0-0 AC Milan Women [2] AC Milan Women
Labdarúgás Olasz Campionato Primavera 1 33' Ascoli U19 [16] Ascoli U19 0-0 Cagliari U19 [11] Cagliari U19
Labdarúgás Orosz 1. osztály 45' Baltika Kaliningrad [5] Baltika Kaliningrad 0-1 Krylia Sovetov [1] Krylia Sovetov
Labdarúgás Lengyel III Liga 45' Legia Warsaw II Legia Warsaw II 2-1 Legionovia Legionowo Legionovia Legionowo
Labdarúgás Grúz Erovnuli Liga 2 45' FC Merani Tbilisi [6] FC Merani Tbilisi 4-2 FC Gagra [2] FC Gagra
Labdarúgás Spanyol ifjúsági liga 45' Atletico Madrid U19 Atletico Madrid U19 1-0 Valladolid U19
Labdarúgás Szlovén liga - U19 45' Olimpija Ljubljana - U19 2-0 NK Drava Ptuj - U19
Labdarúgás Litván A Lyga 45' FK Kauno Zalgiris [3] FK Kauno Zalgiris 0-0 FK Dziugas Telsiai [8] FK Dziugas Telsiai
Labdarúgás Spanyol Segunda B - rájátszás 45' UD San Sebastian Reyes [2] UD San Sebastian Reyes 1-1 Algeciras CF [3] Algeciras CF
Labdarúgás Orosz 1. osztály 45' FC Orenburg [2] FC Orenburg 1-0 Dinamo Bryansk [19] Dinamo Bryansk
Labdarúgás Dél-koreai K-League 1 45' Incheon Utd [10] Incheon Utd 0-1 Gwangju FC [12] Gwangju FC
Labdarúgás Spanyol ifjúsági liga 45' Barcelona U19 Barcelona U19 1-0 Gimnastic Tarragona U19
Labdarúgás Lengyel III Liga 45' Jagiellonia Bialystok II 0-0 Unia Skierniewice Unia Skierniewice
Labdarúgás Portugál Segunda Liga 45' Chaves [6] Chaves 1-1 Leixoes [10] Leixoes
Labdarúgás Orosz 1. osztály 45' Torpedo Moscow [6] Torpedo Moscow 0-0 Shinnik Yaroslavl [22] Shinnik Yaroslavl
Labdarúgás Dél-afrikai Diski Challenge 45' Amazulu Reserves 1-1 Cape Town City FC Reserves
Labdarúgás Orosz 1. osztály 45' SKA Energia Khabarovsk [11] SKA Energia Khabarovsk 0-1 Alania Vladikavkaz [4] Alania Vladikavkaz
Labdarúgás Kínai Szuperliga 45' Qingdao FC [5] Qingdao FC 0-0 Chongqing Liangjiang [6] Chongqing Liangjiang
Labdarúgás Spanyol Tercera 12. csoport 45' Union Viera CF [6] Union Viera CF 0-0 CD Santa Ursula [4] CD Santa Ursula
Labdarúgás Orosz 1. osztály 46' FK Yenisey [10] FK Yenisey 1-0 FK Irtysh Omsk [20] FK Irtysh Omsk
Labdarúgás Észt Esiliiga B 46' JK Nomme Kalju II JK Nomme Kalju II 0-3 Viimsi JK Viimsi JK
Labdarúgás Spanyol Primera - nők 46' Atletico Madrid Women [7] Atletico Madrid Women 0-1 Athletic Bilbao Women [9] Athletic Bilbao Women
Labdarúgás Észt Meistriliiga 46' Parnu JK Vaprus [10] Parnu JK Vaprus 0-1 FC Levadia Tallinn [1] FC Levadia Tallinn
Labdarúgás Olasz Campionato Primavera 3 46' Perugia U19 Perugia U19 0-1 Fano - U19
Labdarúgás Észt Meistriliiga 47' JK Viljandi Tulevik [9] JK Viljandi Tulevik 0-0 FC Kuressaare [8] FC Kuressaare
Labdarúgás Finn Ykkonen - nők 47' RoPS - nők 0-1 PK Keski-Uusimaa - nők
Labdarúgás Lengyel III Liga 48' Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 0-4 Radunia Stezyca Radunia Stezyca
Labdarúgás Ausztrál Victoria League - U21 63' Hume City - U21 0-0 Heidelberg Utd - U21
Labdarúgás Ausztrál NPL Queensland - U23 68' Gold Coast Knights - U23 2-2 Brisbane Olympic FC - U23
Labdarúgás Ausztrál NPL Queensland 69' Magpies Crusaders [13] Magpies Crusaders 0-2 Logan Lightning [10] Logan Lightning
Labdarúgás Ausztrál queenslandi Premier Liga 70' Brisbane City Brisbane City 1-0 Rochedale Rovers Rochedale Rovers
Labdarúgás Hongkongi Premier Liga 72' Kitchee [1] Kitchee 0-0 Lee Man FC [4] Lee Man FC
Labdarúgás Spanyol ifjúsági liga 74' Mallorca U19 3-2 Stadium Casablanca - U19
Labdarúgás Szingapúri Premier Liga 74' Tampines Rovers FC [3] Tampines Rovers FC 4-1 Balestier Khalsa FC [5] Balestier Khalsa FC
Labdarúgás Szingapúri Premier Liga 76' Albirex Niigata Singapore [1] Albirex Niigata Singapore 2-1 Young Lions [8] Young Lions
Labdarúgás Ausztrál NPL Queensland 90' Capalaba Bulldogs [8] Capalaba Bulldogs 1-6 Gold Coast United [11] Gold Coast United
Labdarúgás Ausztrál A Liga 94'<sup>+5</sup> Newcastle Jets [12] Newcastle Jets 0-1 Central Coast Mariners [4] Central Coast Mariners
Kosárlabda FIBA 3x3 Series - nők 0 - 09:46 Oroszország 3x3 - nők 1-0 Svájc 3x3 - nők
Kosárlabda Török TKBL - nők 1 - 07:46 Emlak Konut Women 6-5 Edremit Belediye Women
Kosárlabda Román nemzeti bajnokság - U20 1 - 08:05 Universitatea Cluj - U20 4-2 Artesania Bucuresti U20
Kosárlabda Spanyol Liga EBA 1 - 08:41 Club Basquet Mollet 4-0 Mondragon Unibertsitatea
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat 1 - 07:05 [3] Willetton Tigers 4-8 Perry Lakes Hawks [2]
Kosárlabda Török TKBL - nők 1 - 10:00 Antalya 07 Women 0-0 Yalova Vip Genclik Women
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat 1 - 08:16 [10] East Perth Eagles 2-2 Goldfields Giants [8]
Kosárlabda Tajvani P League 1 - 12:00 Formosa Dreamers Formosa Dreamers 0-0 Fubon Braves Fubon Braves
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat 1 - 09:44 [13] Geraldton Buccaneers 2-0 Rockingham Flames [5]
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat 1 - 10:00 [4] Joondalup Wolves 0-0 Mandurah Magic [6]
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 1 - 01:23 ATL Hawks (MIST) Esports 18-12 BOS Celtics (BIGDOGG) Esports
Kosárlabda Ebasketball Battle - 4x5 perc 3 - 01:19 MIA Heat (Arthas) Esports 41-48 BKN Nets (IanJoe) Esports
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 3 - 00:37 PHI 76ers (BRADY) Esports 52-49 LA Clippers (THA KID) Esports
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél 2 - 03:00 Mount Gambier Pioneers [1] Mount Gambier Pioneers 50-27 Knox Raiders [12] Knox Raiders
Kosárlabda Spanyol Liga EBA 2 - 02:44 Basket Cartagena 33-34 Joventut LLucmajor
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat - nők 2 - 03:52 [10] Kalamunda Eastern Suns - nők 20-23 Cockburn Cougars - nők [2]
Kosárlabda Ausztrál Big V 3 - 10:00 [1] Wyndham Basketball 50-30 Chelsea Gulls [7] Chelsea Gulls
Kosárlabda Japán B League 1 3 - 10:00 Utsunomiya Brex [1] Utsunomiya Brex 48-38 Shibuya Sun Rockers [5] Shibuya Sun Rockers
Kosárlabda Orosz Liga Belova 3 - 10:00 SKFU Stavropol - egyetemi 34-51 MGU Moscow University
Kosárlabda Ausztrál Big V - nők 3 - 04:02 Hume City Broncos - nők [8] Hume City Broncos - nők 36-24 Hawthorn Magic - nők [9]
Kosárlabda Ausztrál Big V 3 - 02:56 Keilor Thunder [1] Keilor Thunder 49-38 Blackburn Vikings [9] Blackburn Vikings
Kosárlabda Ausztrál NBL 3 - 08:07 Illawarra Hawks [4] Illawarra Hawks 42-35 New Zealand Breakers [8] New Zealand Breakers
Kosárlabda Ausztrál Big V - nők 3 - 02:04 McKinnon Cougars - nők [5] McKinnon Cougars - nők 62-30 Whittlesea Pacers - nők [10] Whittlesea Pacers - nők
Kosárlabda Ausztrál Big V - nők 3 - 00:57 Casey Cavaliers - nők [3] Casey Cavaliers - nők 78-39 Southern Peninsula Sharks - nők [6] Southern Peninsula Sharks - nők
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - nyugat - nők 3 - 08:36 [11] Lakeside Lightning - nők 51-22 South West Slammers - nők [12]
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél 3 - 10:00 Albury Wodonga Bandits [17] Albury Wodonga Bandits 46-35 Waverley Falcons [10] Waverley Falcons
Kosárlabda Ausztrál Big V 4 - 08:01 Sunbury Jets 61-91 McKinnon Cougars McKinnon Cougars
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél 4 - 10:00 Kilsyth Cobras [5] Kilsyth Cobras 54-42 Nunawading Spectres [8] Nunawading Spectres
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél 3 - 07:28 Ringwood Hawks [11] Ringwood Hawks 42-48 Ballarat Miners [13] Ballarat Miners
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél 3 - 03:38 Dandenong Rangers [18] Dandenong Rangers 67-57 Frankston Blues [9] Frankston Blues
Kosárlabda Ausztrál Waratah liga 4 - 03:22 Hills Hornets 70-80 Norths Bears
Kosárlabda Ausztrál NBL1 - dél 4 - 04:42 NW Tasmania [2] NW Tasmania 83-67 Diamond Valley Eagles [6] Diamond Valley Eagles
Kosárlabda Ugandai NBL 4 - 09:32 Power Basketball Club 56-65 UPDF Tomahawks
Röplabda Magyar bajnokság - női U19 TFSE-Lónyay - női U19 0-0 Talent Szent Laszlo B U19 Women
Röplabda Russia Liga Pro 25-15,19-25,23-25 Empire-pro 18-20 Lions-pro
Baseball Japán NPB 05/15 08:45 Hanshin Tigers [1] Hanshin Tigers 3-5 Yomiuri Giants [2] Yomiuri Giants
Baseball Koreai KBO 05/15 08:00 Samsung Lions [1] Samsung Lions 1-10 LG Twins [3] LG Twins
Baseball Koreai KBO 05/15 08:00 KT Wiz [4] KT Wiz 5-4 Lotte Giants [10] Lotte Giants
Jégkorong Eicehockey - 3x4 perc 1 - 00:00 Nearbird_NBF (NBF) Esports 0-0 Magnitude (MGN) Esports
Jégkorong Euro Hockey Tour 3 - 17:38 Sweden [3] Sweden 2-1 Finland [4] Finland
Kézilabda Szerb Szuperliga B 00:00 RK Smederevo 0-0 SC Vozdovac 2012
Kézilabda Német Kupa - nők 37:39 HSG Blomberg-Lippe - nők HSG Blomberg-Lippe - nők 14-15 HL Buchholz 08 - nők HL Buchholz 08 - nők
Kézilabda Fehérorosz liga - nők 45:05 Berezina Bobruisk Women 20-15 Vitebchanka Women
Tenisz ATP Geneva [174] Lorenzo Giustino 0-0 Peter Gojowczyk [132]
Tenisz WTA Belgrade 0-0 [116] Maria C O Serrano 0-0 Dalma Galfi [237]
Tenisz WTA Parma 0-0 [230] Rebecca Marino 0-0 Anna Danilina [289]
Tenisz WTA Parma 15-0 Lisa Pigato 0-1 Leonie Kung
Tenisz WTA Parma 15-15 [106] Liudmila Samsonova 5-2 Ellen Perez [233]
Tenisz UTR Pro Tennis Series Pazardzhik - nők 30-15 Yoanna Radulova 1-6,2-1 Doroteja Petrovic
Tenisz Challenger Zágráb - férfi páros 30-15 Golubev/Nedovyesov 1-4 King/Reese
Tenisz ATP Geneva A-40 [104] Pablo Cuevas 4-3 Jakub Paul [308]
Tenisz WTA Belgrade 0-30 [122] Viktoriya Tomova 2-4 Pemra Ozgen [223]
Tenisz ATP Rome - férfi páros 0-0 Granollers/Zeballos 3-4 Ram/Salisbury
Tenisz ITF M15 Prijedor 40-A Hamad Medjedovic 5-4 Nerman Fatic
Tenisz ATP Geneva 0-15 [100] Marco Cecchinato 6-3,5-3 Illya Marchenko [162]
Tenisz ITF M25 Prague - férfi páros 0-0 Barnat/Jenicek 6-7,4-5 Pavlasek/Stanek
Tenisz World Padel Tour Vigo 0-0 Galan/Lebron 6-2,3-6,3-4 Navarro/Di Nenno
Tenisz ITF M25 Prague Jack Draper 6-7,5-4 Dalibor Svrcina
Tenisz WTA Belgrade [246] Jule Niemeier 7-6,4-6,0-0 Ana Konjuh [193]
Tenisz ITF M15 Valldoreix 0-15 Tiago Cacao 6-3,4-5 Martin Cuevas
Tenisz Challenger Heilbronn - férfi páros 40-40 Goransson/Verbeek 7-6,2-2 Lammons/Withrow
Tenisz ITF W60 La Bisbal 0-0 [164] Olga Danilovic 6-3,5-7,0-0 Irina Khromacheva [421]
Tenisz UTR Pro Tennis Series Pazardzhik - nők 40-A Katerina Dimitrova 6-0,2-5 Ralitsa Alexandrova
Tenisz ATP Róma 0-0 [1] Novak Djokovic 4-6,7-5,4-5 Stefanos Tsitsipas [5]
Tenisz ATP Róma 30-15 [33] Lorenzo Sonego 3-6,6-4,1-2 Andrey Rublev [7]
Tenisz ITF M15 Valldoreix 15-15 Alvaro Lopez San Martin 4-6,6-5 Facundo D Acosta
Rögbi unió Super Rugby Trans-Tasman 46:37 Rebels [4] Rebels 3-17 Blues [4] Blues
Rögbi liga NRL 30:56 Sydney Roosters Sydney Roosters 18-16 North Queensland Cowboys North Queensland Cowboys
Ausztrál futball AFL 3 - 20:00 Port Adelaide [4] Port Adelaide 8.1(49)-8.2(50) Western Bulldogs [2] Western Bulldogs
Ausztrál futball AFL 3 - 14:45 Richmond [8] Richmond 6.3(39)-9.6(60) Greater Western Sydney [9] Greater Western Sydney
Teremlabdarúgás Poland SuperLiga 00:21 Futsal Team Lebork 1-1 FC Torun FC Torun
Teremlabdarúgás Portugal - Premier League 00:00 AD Fundao AD Fundao 0-0 Viseu 2001 Adsc Viseu 2001 Adsc
Teremlabdarúgás Russia Superleague 23:07 KPRF KPRF 0-0 MFK Gazprom Yugra MFK Gazprom Yugra
Teremlabdarúgás Russia Superleague 08:02 Norilsky Nickel Norilsky Nickel 2-1 Novaja Generacija Novaja Generacija
Teremlabdarúgás Bulgaria National Championship 05:48 FK Ruse 1-3 Varna City Varna City
Teremlabdarúgás Spanyol Primera División 17:11 Jaen Paraíso Interior FS Jaen Paraíso Interior FS 1-2 FC Barcelona FC Barcelona
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Oleksii Tkachuk 0-0 Vasyl Aksenin
Asztalitenisz Cseh Liga Pro Radek Rose 0-0 Jan Svoboda
Asztalitenisz Setka Cup Vojtech Koutnik 6-6 Lukas Adamec
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup Oleg Shevchuk 6-5 Viktor Kotov
Asztalitenisz Setka Cup Ivan Panchenko 8-7 Maksym Kozhevnikov
Asztalitenisz Setka Cup 15-13 Maksym Marchuk 5-5 Ihor Oranskyi
Asztalitenisz Europe Cup 6-11,11-3 Patrick Baum 5-3 Daniel Habesohn
Asztalitenisz TT Cup Ukraine Women 11-5 Veronika Andriushchenko 2-7 Alina Kurtenko
Asztalitenisz Setka Cup 6-11,11-9 Stepan Grygorenko 7-4 Vitalii Vasko
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-8,11-7 Tymur Kozenkov 6-6 Dmitriy Baystryuchenko
Asztalitenisz Setka Cup 11-7,9-11,11-4 Artem Yurkov 2-1 Ivan Fedoryshyn
Asztalitenisz Liga Pro 8-11,13-15 Demik Ying 11-12 Alexander Chentsov
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 12-10,10-12 Oleg Obidnyi 9-9 Stanislav Harenko
Asztalitenisz Liga Pro 11-6,11-6,8-11 Andrey Chumikov 4-6 Alik Girevenkov
Asztalitenisz Setka Cup 9-11,11-9,11-9 Valentyn Lobas 0-0 Oleksandr Mytsyk
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-7,13-11,8-11,7-11 Rodion Pirveli 5-11 Eduard Rubtsov
Asztalitenisz Ukrán TT-Cup 11-4,11-7,2-11,6-11 Yaroslav Vorsuliak 7-11 Petro Tsolik
Asztalitenisz Liga Pro 13-11,10-12,11-6 Alexander Ekzhanov 11-11 Vjacheslav Chernov
Asztalitenisz Europe Cup 9-11,11-8 Jordy Piccolin 9-8 Adam Szudi
E-sport DOTA2 - Pinnacle Cup -1:-30 EXTREMUM 0-0 Hellbear Smashers
E-sport CS:GO - Funspark ULTI Quals 01:47 Team Fiend 3-6 PACT PACT
E-sport R6 - Six Invitational 00:00 BDS Esport 0-0 Team Liquid Team Liquid
E-sport CS:GO - ESL Meisterschaft 01:35 Sprout Sprout 4-7 No Limit Gaming
E-sport R6 - Six Invitational 00:00 CYCLOPS Athlete Gaming 0-0 Team oNe Team oNe
E-sport DOTA2 - DPC PGL - SEA Div 1 27:33 Omega Esports 1-0 BOOM
E-sport CS:GO - Blast Rising 02:00 Nordavind 15-9 Team Finest
E-sport DOTA2 - i-League -1:-30 Invictus Gaming Invictus Gaming 1-0 EHOME EHOME
E-sport KOG - KPL Spring 00:01 Mighty Tiger Gaming 2-1 LGD Goose