Skip Esports

Live Scores

Labdarúgás Lengyel IV Liga 00' Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska View LKS Jawiszowice
Labdarúgás Szerb Szuperliga - rájátszás 00' FK Graficar Beograd FK Graficar Beograd 0-0 FK Radnik Surdulica FK Radnik Surdulica
Labdarúgás Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 00' Man City (Arthur) Esports 0-0 Man Utd (Bruno) Esports
Labdarúgás Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő 00' Liverpool (Donatello) Esports 0-0 Tottenham (Asterix) Esports
Labdarúgás Lengyel IV Liga 01' Unia Kosztowy 0-0 Unia Redziny
Labdarúgás Bolgár 1. liga 01' Beroe [2] Beroe 0-0 Pirin Blagoevgrad [3] Pirin Blagoevgrad
Labdarúgás Lett 3. Liga 02' Babites SK 0-0 FK Olaine/FK Union
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 02' Hallescher FC Hallescher FC 0-0 Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach
Labdarúgás Finn Kupa 02' Reipas Reipas 0-0 FC Honka II FC Honka II
Labdarúgás Finn Kolmonen 02' Saaksjærven Loiske 0-0 TP-49
Labdarúgás Litván Kupa 02' FM Klaipedos 0-0 BFA Vilnius BFA Vilnius
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' Fiorentina (Gorilla) Esports 0-0 Basel (Pipis) Esports
Labdarúgás Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' Nice (aibothard) Esports 0-1 AZ (Krouks) Esports
Labdarúgás Egyiptomi 1. osztály 03' National Bank of Egypt [13] National Bank of Egypt 0-0 El Daklyeh [16] El Daklyeh
Labdarúgás Bolgár 1. liga 03' Botev Vratsa [1] Botev Vratsa 0-0 FC Hebar Pazardzhik [4] FC Hebar Pazardzhik
Labdarúgás Bolgár 1. liga 03' Spartak Varna [6] Spartak Varna 0-0 Septemvri Sofia [5] Septemvri Sofia
Labdarúgás Arab klub-bajnokság 03' Al-Muharraq Al-Muharraq 0-0 US Monastir US Monastir
Labdarúgás Norvég Kupa - nők 04' Sogndal Women 0-0 Arna Bjornar - nők Arna Bjornar - nők
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 04' Spain (Dacum) Esports 0-1 Germany (Nicolas_Rage) Esports
Labdarúgás Finn Kupa 04' P-Iirot P-Iirot 0-0 FC Futura FC Futura
Labdarúgás Norvég Kupa - nők 04' Klepp - nők Klepp - nők 0-0 Amazon Grimstad - nők Amazon Grimstad - nők
Labdarúgás Norvég Kupa - nők 05' Fyllingsdalen - nők Fyllingsdalen - nők 0-0 SK Brann - nők
Labdarúgás Esoccer Battle - 8 perc játékidő 05' Netherlands (Luigi) Esports 0-0 Italy (votizlove) Esports
Labdarúgás Finn Kupa 31' KTP KTP 0-1 IF Gnistan IF Gnistan
Labdarúgás Finn Kupa 31' JaPS JaPS 0-0 EIF EIF
Labdarúgás Finn Kolmonen 32' ToTe ToTe 0-0 RiPS RiPS
Labdarúgás Litván A Lyga - nők 32' MFA Zalgiris - nők 0-0 FK Banga - nők
Labdarúgás Finn Kupa 32' FC Jazz FC Jazz 0-0 VIFK VIFK
Labdarúgás Finn Kupa 34' FC Ilves FC Ilves 0-0 KaPa KaPa
Labdarúgás Finn Kupa 34' JJK JJK 0-0 KuPS Kuopio KuPS Kuopio
Labdarúgás Algériai 1. osztály 45' RC Arba [11] RC Arba 0-0 ASO Chlef [9] ASO Chlef
Labdarúgás Algériai 1. osztály 45' Paradou AC [15] Paradou AC 0-1 MC El Bayadh [6] MC El Bayadh
Labdarúgás Észak-macedón Liga - nők 45' ZFK Ljuboten - nők 1-0 ZFK Kamenica Sasa - nők
Labdarúgás USA USL League Two 45' Flint City Bucks [2] Flint City Bucks 2-1 Lansing City Football [4]
Labdarúgás Lett Virsliga 45' Valmiera FC [3] Valmiera FC 0-0 Metta/LU [4] Metta/LU
Labdarúgás Algériai 1. osztály 45' NC Magra [14] NC Magra 0-0 CR Belouizdad [1] CR Belouizdad
Labdarúgás Togói Premier Division 46' Gbohloesu 1-0 AS OTR
Labdarúgás Magyar NB I - nők 46' [4] Puskás FC - nők 0-1 MTK Budapest - nők [3] MTK Budapest - nők
Labdarúgás Finn Kupa 47' AC Oulu AC Oulu 0-1 FC Haka FC Haka
Labdarúgás Lengyel Ifjúsági Liga 47' Polonia Bytom - U19 0-1 Rozwoj Katowice - U19
Labdarúgás Norvég Kupa - nők 47' Fortuna Aalesund - nők Fortuna Aalesund - nők 0-1 Molde FK - nők Molde FK - nők
Labdarúgás Lengyel III Liga 49' Czarni Polaniec [8] Czarni Polaniec 1-0 KS Wiazownica [16]
Labdarúgás Észt Liga - U19 76' JK Nomme Kalju - U19 0-2 JK Trans Narva - U19
Labdarúgás Norvég Kupa - nők 77' Grand Bodø - nők Grand Bodø - nők 0-10 Røa - nők Røa - nők
Labdarúgás Egyiptomi 2. osztály 89' Fayoum FC Fayoum FC 0-1 Asyut Petroleum Asyut Petroleum
Labdarúgás Egyiptomi 2. osztály 90' Al Magd Al Magd 0-1 Baladiyet El Mahallah Baladiyet El Mahallah
Labdarúgás Egyiptomi 2. osztály 90'<sup>+6</sup> Tanta Tanta 3-0 Abu Qair Semad Abu Qair Semad
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 1 - 05:00 LA Lakers (AM) Esports 0-0 BOS Celtics (HOGGY) Esports
Kosárlabda Tunéziai Liga 1 - 07:36 JS Manazeh [9] JS Manazeh 8-5 BC Mahdia [5]
Kosárlabda Tunéziai Liga 1 - 09:47 DS Grombalia [5] DS Grombalia 0-0 Stade Nabeulien [7] Stade Nabeulien
Kosárlabda Katari Emir Cup 1 - 08:21 Qatar Club 4-2 Al Arabi Qatar
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 2 - 00:42 DAL Mavericks (VEX) Esports 29-24 GS Warriors (SUPERSTAR) Esports
Kosárlabda Litván LKL 1 - 04:21 Lietkabelis [4] Lietkabelis 9-17 Jonava [6] Jonava
Kosárlabda Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc 4 - 02:46 DAL Mavericks (ECHO) Esports 63-67 CLE Cavaliers (DIMES) Esports
Kosárlabda Ebasketball Battle - 4x5 perc 4 - 00:22 MIN Timberwolves (Lic) Esports 46-52 NO Pelicans (Duca) Esports
Kosárlabda Ebasketball Battle - 4x5 perc 4 - 02:02 CLE Cavaliers (SpicyP) Esports 48-64 CHI Bulls (MambaOUT) Esports
Kosárlabda FIBA 3x3 Világbajnokság 0 - 03:02 Szlovénia 3x3 10-18 Ausztria 3x3
Kosárlabda Török TB2L 3 - 09:46 Kapakli Spor 43-36 Cayirova Belediyesi
Kosárlabda Törökország BSL 3 - 06:23 Darussafaka [6] Darussafaka 51-41 Anadolu Efes [3] Anadolu Efes
Kosárlabda GSSE Basketball - nők 3 - 01:09 Montenegró - nők Montenegró - nők 49-34 Málta - nők
Kosárlabda Török TBL 4 - 10:00 [8] Balikesir 55-52 Mersin BBGSK [3] Mersin BBGSK
Röplabda Cseh regionális liga Sokol Zizkov A 0-0 Orion A
Röplabda Cseh regionális liga - nők MFF B - nők 1-4 Vrsovice B - nők
Röplabda CEV Gold European League - nők Svédország - nők [3] Svédország - nők 4-2 Bosznia és Hercegovina - nők [2] Bosznia és Hercegovina - nők
Röplabda Cseh regionális liga - nők Smichov B - nők 0-0 Zizkov D - nők
Röplabda Cseh regionális liga - nők Modrany A - nők 0-0 Horni Pocernice B - nők
Röplabda Cseh regionális liga - nők 25-18 TJ Lokomotiva G - nők 15-12 TJ Loko D - nők
Röplabda CEV Silver European League - nők 23-25 [4] Észal-Macedónia - nők 3-3 Lettország - nők [3] Lettország - nők
Röplabda FIVB Nations League - nők 20-25,25-19,25-21,21-25 Szerbia - nők [13] Szerbia - nők 2-5 USA - nők [13] USA - nők
Baseball Triple A Minor League 05/31 15:05 Syracuse Mets 0-5 Rochester Red Wings Rochester Red Wings
Baseball Triple A Minor League 05/31 15:05 Nashville Sounds Nashville Sounds 2-0 Charlotte Knights
Kézilabda Lengyel SuperLiga 03:25 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 1-1 Stal Mielec Stal Mielec
Kézilabda Szerb Szuperliga B 02:52 RK Goc Merkur 1-2 RK Vranje 1957
Tenisz ITF W40 Otocec 0-0 [223] Sofia Sewing 0-0 Darya Astakhova [202]
Tenisz Challenger Little Rock 0-0 Antoine Escoffier 0-0 Nathan Ponwith
Tenisz ITF W40 Otocec 15-30 Guiomar Maristany Zuleta De Reales 0-0 Dimitra Pavlou
Tenisz French Open - női páros 0-0 Burel/Paquet 0-0 Melichar-Martinez/Perez
Tenisz ITF W60 Brescia 40-30 Sofia Rocchetti 0-3 Angela Fita Boluda
Tenisz ITF W25 Troisdorf - női páros 30-30 Colmegna/Makarova 1-4 Gerlach/Wolff
Tenisz World Padel Tour Marbella 15-30 Gonzalez Luque/Gutierrez 6-1,1-0 Gutierrez/Rico
Tenisz ITF M25 Carnac - férfi páros 30-15 Ciurletti/Lautaro Pane 5-3 Jucha/Villard
Tenisz ITF W40 Montemor-O-Novo - női páros 0-30 Brown/Kostiuk 0-6,0-1 Chong/Hartono
Tenisz French Open - női páros 15-15 Guarachi/Routliffe 2-3 Galfi/Piter
Tenisz ITF M25 Rome - férfi páros 0-0 Noce/Pozzi 3-3 Bertola/Wenger
Tenisz ITF W25 Troisdorf 30-15 Jantje Tilbuerger 1-2 Maria F H Gonzalez
Tenisz French Open 0-0 Lucas Pouille 1-6,0-0 Cameron Norrie
Tenisz French Open 40-40 [82] Luca Van Assche 2-3 Alejandro Davidovich Fokina [34]
Tenisz ITF W15 Kursumlijska Banja 30-40 Anastasia Safta 3-1 Natalija Senic
Tenisz ITF M25 Rome - férfi páros 30-40 Napolitano/Zanotti 6-1,1-1 Barrena/Bueno
Tenisz World Padel Tour Marbella 0-0 Belluati/Leal 5-4 Ayats/Guerrero
Tenisz ITF M15 Kursumlijska Banja - férfi páros 30-30 Farjat/Monzon 4-5 Buitrago/Mashtakov
Tenisz French Open - férfi páros 30-15 Krawietz/Puetz 3-5 Cornea/Zhang
Tenisz ITF W60 Brescia - női páros 40-15 Lansere/Tikhonova 6-4,1-1 Gleason/Malygina
Tenisz ITF M25 Kiseljak 15-30 [464] George Loffhagen 5-4 Mohamed Safwat [477]
Tenisz UTR Pro Florida - nők A-40 Kathryn Treiber 5-5 Jennifer Jackson
Tenisz UTR Pro Florida - nők 30-0 Megan Heuser 6-2,3-0 Taly Licht
Tenisz ITF M25 Carnac 40-30 Mathias Bourgue 3-6,0-0 Amaury Raynel
Tenisz ITF W60 Brescia - női páros 15-0 Di Lorenzo/Kudermetova 6-7,0-0 Hontama/Uchijima
Tenisz Challenger Vicenza 40-30 [223] Pablo Llamas Ruiz 4-6,1-0 Stefano Travaglia [271]
Tenisz ITF W25 Troisdorf 0-15 Noma Noha Akugue 6-4,0-0 Marina Melnikova
Tenisz ITF W15 Kursumlijska Banja 0-0 Katerina Stewart 6-2,5-1 Irene Lavino
Tenisz Challenger Troisdorf - férfi páros 15-15 Silva/Kuzmanov 3-6,4-3 Molchanov/Zelenay
Tenisz ITF M15 Kursumlijska Banja 0-40 Felix Gill 6-7,0-0 Martyn Pawelski
Tenisz French Open - nők 0-30 [73] Sara Errani 3-6,0-5 Irina-Camelia Begu [27]
Tenisz French Open 0-0 [39] Tallon Griekspoor 3-6,5-4 Hubert Hurkacz [14]
Tenisz ITF W25 La Marsa 40-40 [305] Fanny Ostlund 4-6,2-1 Rutuja Bhosale [386]
Tenisz French Open - férfi páros 0-0 Doumbia/Reboul 7-5,4-3 Bopanna/Ebden
Tenisz Brit Pro League - nők 0-0 Jaquelyn Ogunwale 2-6,0-0 Katherine Barnes
Tenisz ITF W15 Kursumlijska Banja 30-30 Eleanor Baglow 4-6,3-5 Denise Valente
Tenisz ITF W40 Otocec 0-0 [343] Seone Mendez 6-4,4-1 Cagla Buyukakcay [248]
Tenisz ITF W40 Otocec 0-15 Natalia Szabanin 6-7,5-3 Anika Jaskova
Tenisz ITF M25 La Nucia - férfi páros 15-0 Cukierman/Hermans 6-7,3-4 Tenti/Vidal Azorin
Tenisz French Open A-40 [11] Karen Khachanov 6-3,3-4 Radu Albot [113]
Tenisz ITF M25 Jablonec Nad Nisou 40-A Tim Handel 6-2,5-5 Noah Schlagenhauf
Tenisz ITF W25 Annenheim 30-40 Fiona Ganz 5-7,3-5 Miriam B Bulgaru
Tenisz French Open 30-30 [1] Carlos Alcaraz 6-1,3-6,4-0 Taro Daniel [112]
Tenisz French Open - női páros 30-40 Cornet/Parry 6-4,5-5 Lechemia/Ponchet
Tenisz French Open 30-15 [24] Roberto Bautista Agut 6-1,6-4,1-1 Juan Pablo Varillas [94]
Tenisz Challenger Vicenza - férfi páros 0-0 Romboli/Zormann 0-0 Agamenone/Collarini
Tenisz Brit Pro League 0-0 Robert Cowley 2-3 Alexis Canter
Tenisz World Padel Tour Marbella 40-40 Yanguas/Belasteguin 7-6,3-6,2-0 Gil/Moyano
Tenisz Challenger Troisdorf 30-30 [222] Nick Hardt 6-2,1-6,5-3 Mats Moraing [476]
Tenisz French Open - férfi páros 0-0 Dodig/Krajicek 7-6,3-6,2-3 Baez/Duran
Tenisz French Open 15-0 [106] Matteo Arnaldi 2-6,6-3,3-6,2-1 Denis Shapovalov [32]
Tenisz Brit Pro League 0-0 David Quayle 3-6,3-4 Ryan Storrie
Tenisz French Open 0-0 [89] Stan Wawrinka 6-3,5-7,3-6,7-6,3-6 Thanasi Kokkinakis [108]
Lóverseny Delaware Park 05/31 16:30 futam Delaware Park View
Lóverseny Hamilton 05/31 16:20 Hamilton (7. futam) View
Lóverseny Beverley 05/31 16:12 Beverley (7. futam) View
Lóverseny Newton Abbot 05/31 16:03 Newton Abbot (7. futam) View
Lóverseny San Sebastian 05/31 16:00 San Sebastian (2. futam) View
Lóverseny Caen 05/31 15:46 Caen (4. futam) View
Lóverseny Strasbourg 05/31 15:27 Strasbourg (4. futam) View
Krikett T20 Blast 05/31 15:30 Middlesex Middlesex ,64/3 Glamorgan Glamorgan
Krikett T10 05/31 15:00 Emirates Blues 67/1 Dubai
Krikett Charlotte Edwards Cup 05/31 14:00 Southern Vipers - nők Southern Vipers - nők 47/2,111 All Out Thunder - nők
Krikett Charlotte Edwards Cup 05/31 13:30 Sunrisers - nők 149/6,140/3 Western Storm - nők Western Storm - nők
Agárverseny Monmore 05/31 16:18 Monmore (12. futam) View
Agárverseny Hove 05/31 16:08 Hove (11. futam) View
Agárverseny Newcastle 05/31 16:03 Newcastle (11. futam) View
Agárverseny Monmore 05/31 15:58 Monmore (12. futam) View
Asztalitenisz Setka Cup Fedir Chashchin 0-0 Vitalii Ryndia
Asztalitenisz Setka Cup Oleksandr Hovorunets 0-0 Serhii Berezynskyi
Asztalitenisz Setka Cup 11-5 Anton Tur 0-0 Oleksandr Skrypnyk
Asztalitenisz Cseh Liga Pro 7-11 Petr Kmoch Snr 0-0 Adolf Sejstal
Asztalitenisz Cseh Liga Pro Rene Kowal 9-5 Jiri Graf
Asztalitenisz Cseh Liga Pro Petr Bradac 7-9 Tomas Turek
Asztalitenisz Setka Cup 6-11,5-11 Mykhailo Urban 0-0 Bohdan Plakhtyi
Asztalitenisz TT Cup 10-12 Vaclav Hejda Snr 5-2 Vladimir Hnilica
Asztalitenisz Setka Cup 11-3,11-5 Dmytro Pereyaslovskyi 2-3 Yevhenii Sokoltsov
Asztalitenisz Setka Cup 1-11,11-4,7-11 Valerii Merzlikin 0-0 Volodymyr Bilobrov
Asztalitenisz TT Elite Series 5-11 Slawomir Dosz 5-5 Piotr Chodorski
Asztalitenisz TT Cup 11-5,11-8 Milan Dvorak 3-8 Stanislav Dolejsi
Asztalitenisz TT Cup 11-6,11-13,11-3 Philip Kharchenko 7-8 Marko Mannik
Asztalitenisz Setka Cup 9-11,20-18,6-11 Lukas Veigl 0-3 Jiri Fafek
Asztalitenisz TT Elite Series 8-11,11-9,5-11,13-11 Arkadiusz Zuk 4-3 Miroslav Sklensky
Asztalitenisz Setka Cup - nők 9-11,11-9,12-14 Olha Melnyk 2-0 Viktoria Kurtenko
Asztalitenisz Cseh Liga Pro 11-13,8-11,11-7,11-9 Tomas Postelt 9-10 Lukas Boruvka
Tollaslabda Thailand Open - férfi páros 21-19 Wang/Lee 0-0 Jille/Lecq
Tollaslabda Bonn Int. - vegyes páros selejtezők /Molitor 5-3 /Schoffski
Tollaslabda Thailand Open 11-21 Brian Yang 8-14 Chico Aura Dwi Wardoyo
Tollaslabda Thailand Open - férfi páros 19-21 Seidel/Lamsfuss 5-1 Dunn/Hall
Tollaslabda Bonn Int. - női selejtezők Lucie Krulova 19-17 Carmen Ting
Tollaslabda Bonn Int. - vegyes páros selejtezők /Aslan-Seele 20-20 /Mejikovskiy
Tollaslabda Bonn Int. - női selejtezők Floriane Nurit 11-13 Rafaela M Solimano
Tollaslabda Bonn Int. - selejtezők 17-21 Thomas Fourcade 2-4 Yu-Han Hsu
Strandröplabda Beach Pro Tour Ostrava Crabb/Brunner 9-12 Seidl/Pristauz-Telsnigg
Vízilabda Bajnokok Ligája 4 - 01:12 VK Novi Beograd 13-11 Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
E-sport CS:GO - IEM Dallas 01:29 Complexity Complexity 1-0 Cloud9 Cloud9
E-sport DOTA2 - DPC EU West Div 1 -1:-30 Tundra Esports 0-0 Gaimin Gladiators
E-sport CS:GO - ESEA Advanced 01:55 SINNERS 0-0 The Prodigies
E-sport CS:GO - IEM Dallas 01:55 Team Liquid 2-0 FaZe Clan
E-sport LOL - Ultraliga 05:01 Iron Wolves 0-0 Grypciocraft
E-sport CS:GO - Y-Games PRO Series 01:55 Dynamo Eclot 0-0 Entropiq
E-sport CS:GO - CCT North Europe 02:03 Let us cook 8-5 MASONIC
E-sport DOTA2 - Malta Vibes 10:24 Alliance Alliance 0-0 Ram Squad
E-sport CS:GO - EsportsBattle 01:21 REMBAZA 8-7 NightRaid

Partners

CasinoAlpha
KingCasinoBonus