Labdarúgás Török Szuperliga 02/17 17:00 Antalyaspor Antalyaspor v Kasimpasa Kasimpasa View
Kézilabda Svéd Handbollsligan 02/17 17:00 IK Sävehof IK Sävehof v IF Hallby HK IF Hallby HK View
Labdarúgás Török Szuperliga 02/17 17:00 Gazisehir Gaziantep FK Gazisehir Gaziantep FK v Caykur Rizespor Caykur Rizespor View
Jégkorong KHL 02/17 17:00 Dynamo Riga Dynamo Riga v Avtomobilist Yekaterinburg Avtomobilist Yekaterinburg View
Jégkorong Cseh 1. liga 02/17 17:00 Slavia Praha Slavia Praha v HC Stadion Litomerice HC Stadion Litomerice View
Jégkorong Cseh 1. liga 02/17 17:00 HC Slovan Usti nad Labem HC Slovan Usti nad Labem v LHK Jestrabi Prostejov LHK Jestrabi Prostejov View
Jégkorong Cseh 1. liga 02/17 17:00 HC Banik Sokolov HC Banik Sokolov v HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava View
Labdarúgás Cseh 1. liga 02/17 17:00 FK Baumit Jablonec FK Baumit Jablonec v FK Pribram FK Pribram View
Jégkorong Magyar Erste Liga 02/17 17:00 HK Debreceni HK Debreceni v Ferencváros Ferencváros View
Rögbi unió Varsity Cup 02/17 17:00 FNB UWC FNB UWC v FNB UCT FNB UCT View
Rögbi unió Varsity Cup 02/17 17:00 FNB TUKS FNB TUKS v University of Johannesburg University of Johannesburg View
Rögbi unió Varsity Cup 02/17 17:00 FNB MATIES FNB MATIES v FNB CUT FNB CUT View
Rögbi unió Varsity Cup 02/17 17:00 NWU Pukke NWU Pukke v FNB SHIMLAS FNB SHIMLAS View
Labdarúgás Portugál liga - U19 02/17 17:00 Benfica U19 Benfica U19 v Sporting - U19 Sporting - U19 View
E-sport LOL - LVP Superliga 02/17 17:00 Team Queso Team Queso v x6tence x6tence View
Jégkorong Lithuania HL 02/17 17:00 Baltu Ainiai Kaunas Baltu Ainiai Kaunas v Kauno Tigrai View
Kosárlabda Olasz Regional - U20 02/17 17:00 Aurora Brindisi - U20 v Mens Sana Mesagne - U20 Mens Sana Mesagne - U20 View
Kosárlabda Izraeli Premier Liga - nők 02/17 17:00 Maccabi Ramat Hen Women v Elitzur Holon - nők View
Kosárlabda Izraeli Premier Liga - nők 02/17 17:00 Maccabi Haifa Women Maccabi Haifa Women v Bnot Herzliya Women View
Labdarúgás Perui tartalék liga 02/17 17:00 UTC Cajamarca Reserves UTC Cajamarca Reserves v Cusco FC - tartalék View
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 02/17 17:00 Francisco Sanchi Francisco Sanchi v Florian Bluhm Florian Bluhm View
Kosárlabda Izraeli Premier Liga - nők 02/17 17:00 Maccabi Raanana Women Maccabi Raanana Women v Hapoel Petah Tikva Women View
Kosárlabda Izraeli Premier Liga - nők 02/17 17:00 Elitzur Ramla Women Elitzur Ramla Women v Ramat Hasharon Women View
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 17:00 Vladimir Petrov v Daniil Bereznev View
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 17:00 Igor Smirnov v Dmitry Petrochenko View
Kosárlabda Olasz Regional Elite - U20 02/17 17:00 Roma Nord 2012 U20 v New Basket Time U20 View
Tenisz Challenger Bergamo 02/17 17:00 Giulio Zeppieri v Flavio Cobolli View
Tenisz Challenger Bergamo 02/17 17:00 Baptiste Crepatte v Lorenzo Musetti View
E-sport CS:GO - ESEA MDL 02/17 17:00 Nemiga Nemiga v GamerLegion GamerLegion View
E-sport CS:GO - ESEA MDL 02/17 17:00 pro100 pro100 v Demolition Crew View
E-sport CS:GO - OGA Counter PIT 02/17 17:00 Hard Legion Hard Legion v Nemiga Nemiga View
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 17:00 Ilya Korogodsky v Timofey Shatilov View
Labdarúgás Szenegáli Ligue 2 02/17 17:00 Demba Diop Demba Diop v Africa Promo Foot Africa Promo Foot View
Labdarúgás Perui tartalék liga 02/17 17:00 UTC Cajamarca Reserves UTC Cajamarca Reserves v Real Garcilaso Reserves Real Garcilaso Reserves View
Kosárlabda Orosz ASB diák liga 02/17 17:00 VSHE Moscow v RGMU Moscow View
Röplabda Lengyel 3. liga - nők 02/17 17:00 Burza MOSiR Mikolow Women v BKS Bielsko-Biala 2 Women View
E-sport LOL - Greek Legends League Spring 02/17 17:00 Greek Regenesis Greek Regenesis v Pyrsos Esports Pyrsos Esports View
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 02/17 17:15 SVU Kapfenstein v Neuhaus am Klausenbach Neuhaus am Klausenbach View
Labdarúgás Görög Szuperliga 1 02/17 17:30 OFI Crete OFI Crete v Atromitos Athinon Atromitos Athinon View
Kézilabda Lengyel Szuperliga 02/17 17:30 SPR Tarnow SPR Tarnow v Wisla Plock Wisla Plock View
Kosárlabda Lengyel BLK - nők 02/17 17:30 Wisla Can-Pack - nők Wisla Can-Pack - nők v CCC Polkowice Women CCC Polkowice Women View
Labdarúgás Holland tartalék liga 02/17 17:30 Heerenveen - tartalék Heerenveen - tartalék v VVV Reserves VVV Reserves View
Labdarúgás Holland tartalék liga 02/17 17:30 Heracles Reserves Heracles Reserves v Willem II Reserves Willem II Reserves View
Labdarúgás Holland tartalék liga 02/17 17:30 Roda JC Reserves Roda JC Reserves v PEC Zwolle - tartalék PEC Zwolle - tartalék View
Labdarúgás Holland tartalék liga 02/17 17:30 Fortuna Sittard Reserves Fortuna Sittard Reserves v Dordrecht Reserves Dordrecht Reserves View
Labdarúgás Holland tartalék liga 02/17 17:30 FC Den Bosch Reserves FC Den Bosch Reserves v FC Eindhoven - tartalék FC Eindhoven - tartalék View
Labdarúgás Holland tartalék liga 02/17 17:30 FC Twente Reserves FC Twente Reserves v De Graafschap Reserves De Graafschap Reserves View
Labdarúgás Holland tartalék liga 02/17 17:30 Cambuur Leeuwarden Reserves Cambuur Leeuwarden Reserves v Vitesse - tartalék Vitesse - tartalék View
Tenisz ATP Delray Beach 02/17 17:30 Ryan Harrison v Damir Dzumhur View
Tenisz ATP Delray Beach 02/17 17:30 Mackenzie McDonald v Yasutaka Uchiyama View
Kosárlabda Olasz Regional - U20 02/17 17:30 Fortitudo Alessandria Fortitudo Alessandria v Novara U20 Novara U20 View
Kézilabda Lengyel Kupa 02/17 17:30 Gornik Zabrze Gornik Zabrze v Stal Mielec Stal Mielec View
Kosárlabda Olasz Regional - U20 02/17 17:30 Alessandria - U20 Alessandria - U20 v Novara U20 Novara U20 View
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 17:30 Vladislav Fedorov v Bator Damdinov View
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 17:30 Eugene Glazun v Igor Kovalev View
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 17:30 Alexey Yanshaev v Ilya Korogodsky View
Tenisz Challenger Morelos 02/17 17:30 Collin Altamirano v Matias Franco Descotte View
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 02/17 17:40 Viktor Brodd Viktor Brodd v Michal Bankosz Michal Bankosz View
Labdarúgás Algéria 1. osztály 02/17 17:45 CR Belouizdad CR Belouizdad v NA Hussein Dey NA Hussein Dey View
Labdarúgás Algéria 1. osztály 02/17 17:45 USM Bel Abbes USM Bel Abbes v NA Hussein Dey NA Hussein Dey View
Labdarúgás Román Liga I 02/17 18:00 AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt v Astra Giurgiu Astra Giurgiu View
Labdarúgás Német 3.Liga 02/17 18:00 Bayern Munich II Bayern Munich II v Hallescher FC Hallescher FC View
Kézilabda Izlandi Úrvalsdeild - nők 02/17 18:00 Fram Reykjavik Women Fram Reykjavik Women v IBV Vestmannaeyjar Women IBV Vestmannaeyjar Women View
Kézilabda Svéd Handbollsligan 02/17 18:00 Eskilstuna Guif Eskilstuna Guif v Önnereds HK Önnereds HK View
Kézilabda Svéd Eliteserien - nők 02/17 18:00 Skövde HF Women Skövde HF Women v Skara HF Women Skara HF Women View
Jégkorong Quebec Major Junior Hockey League 02/17 18:00 Moncton Wildcats Moncton Wildcats v Halifax Mooseheads Halifax Mooseheads View
Kosárlabda Canada NBL 02/17 18:00 Island Storm Island Storm v Moncton Magic Moncton Magic View
Kosárlabda WNCAAB 02/17 18:00 Mount St Marys - nők Mount St Marys - nők v Wagner - nők Wagner - nők View
Labdarúgás Máltai Premier Liga 02/17 18:00 Hamrun Spartans Hamrun Spartans v Senglea Athletic Senglea Athletic View
Labdarúgás Máltai 1. osztály 02/17 18:00 Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers FC v Naxxar Lions Naxxar Lions View
Labdarúgás Dán Superligaen 02/17 18:00 Midtjylland Midtjylland v Lyngby Lyngby View
E-sport LOL - LVP Superliga 02/17 18:00 eMonkeyz eMonkeyz v Vodafone Giants Vodafone Giants View
Kosárlabda Olasz Regional - U20 02/17 18:00 Costa D'Orlando - U20 Costa D'Orlando - U20 v Fortitudo SRL U20 Fortitudo SRL U20 View
Tenisz ATP Marseille 02/17 18:00 Benoit Paire v Gregoire Barrere View
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 18:00 Daniil Bereznev v Viktor Rahmanov View
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 18:00 Igor Kovalev v Dmitry Petrochenko View
E-sport LOL - Belgian League Spring 02/17 18:00 Sector One Sector One v Aethra Esports View
Kosárlabda Balti WBBL - nők 02/17 18:00 RSU/Merks Women RSU/Merks Women v Liepaja/LSSS Women Liepaja/LSSS Women View
E-sport LOL - Nordic Champs Spring 02/17 18:00 Nordavind Nordavind v Bifrost View
E-sport LOL - EBL Season 6 02/17 18:00 Elementaries Esport Club Elementaries Esport Club v Upper Echelon Upper Echelon View
E-sport CS:GO - FLASHPOINT EU Quals 02/17 18:00 SKADE SKADE v Team Spirit Team Spirit View
E-sport DOTA2 - WESG Russia Quals 02/17 18:00 URSUS Gaming URSUS Gaming v Strange Squad View
Tenisz Challenger Drummondville 02/17 18:00 Washi Gervais v Lucas Catarina View
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 18:00 Timofey Shatilov v Sergey Vakar View
Teremlabdarúgás Magyar NB1 02/11 02/17 18:00 Dunaferr FC Dunaferr FC v Rubeola FC Csömör View
Teremlabdarúgás Magyar NB1 02/11 02/17 18:00 Scoregoal Kecskemét FC Scoregoal Kecskemét FC v FC Veszprem View
Röplabda Cyprus OPAP Champs 02/17 18:00 AE Karava v APOEL Nicosia APOEL Nicosia View
Röplabda Cyprus OPAP Champs 02/17 18:00 EN Paralimni EN Paralimni v Anagennisi Deryneias Anagennisi Deryneias View
Röplabda Cyprus OPAP Champs 02/17 18:00 Pafiakos Pafiakos v Anorthosis Famagusta Anorthosis Famagusta View
E-sport LOL - Greek Legends League Spring 02/17 18:00 Gamespace MCE v Team Refuse Team Refuse View
Röplabda North Macedonia 1st League 02/17 18:00 Strumica Strumica v Ugd Student View
Tenisz Challenger Drummondville 02/17 18:00 Johannes Haerteis v Tony Bourcet View
Labdarúgás Izraeli Premier Liga 02/17 18:15 Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem v Hapoel Tel-Aviv Hapoel Tel-Aviv View
Floorball Sweden Super League Women: Semi-Finals 02/17 18:15 Nacka Wallenstam IBK Women Nacka Wallenstam IBK Women v Täby IS IBK Women Täby IS IBK Women View
E-sport NHL - eSHL 02/17 18:15 HV 71 v Linköping HC View
E-sport NHL - eSHL 02/17 18:15 Växjö Lakers HC v Färjestad BK View
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 02/17 18:20 Liang Qiu Liang Qiu v Lev Katsman Lev Katsman View
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 02/17 18:20 Liang Qiu Liang Qiu v Irvin Bertrand Irvin Bertrand View
Labdarúgás Belga tartalék liga 02/17 18:30 Charleroi Reserves Charleroi Reserves v Royal Excel Mouscron Reserves Royal Excel Mouscron Reserves View
Labdarúgás Belga tartalék liga 02/17 18:30 Standard Liege Reserves Standard Liege Reserves v Gent Reserves Gent Reserves View