Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 14:30 Dmitry Sebekin v Vladimir Kasatkin 9-4
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 14:30 Igor Sergeevich v Nikolay Artamonov 2-9
Kosárlabda Orosz ASB diák liga 02/17 14:15 YAGTU Yaroslavl v YAGPU Yaroslavl 47-62
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 14:00 Vladislav Melnikov v Maksim Adushinov 11-9
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 14:00 Ilya Novikov v Dmitry Sebekin 11-8
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 14:00 Igor Tukh v Oleg Melkov 12-14
Kézilabda Katari liga 02/17 14:00 Al Khor Al Khor v Al Rayyan Al Rayyan 26-32
Tenisz Challenger Koblenz 02/17 13:55 Dimitar Kuzmanov v Vladyslav Orlov 6-2,6-1
Bowls Bowls Grand Prix 2020 02/17 13:55 Andy Ware Andy Ware v Les Gillett Les Gillett 0-0
Bowls Bowls Grand Prix 2020 02/17 13:52 Andrew Ware Andrew Ware v Les Gillett Les Gillett 0.5-1.5
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 13:35 Demic Ying v Zhasur Hudaiberdiev 11-10
Tenisz ITF M25 Glasgow 02/17 13:35 Mark Whitehouse v Jack Gibbens 6-3,6-4
Labdarúgás Barátságos - nők 02/17 13:30 Zhilstroy Kharkov 2 Women Zhilstroy Kharkov 2 Women v Rodina Kolisp Women Rodina Kolisp Women 6-0
Kézilabda Montenegrói kupa - nők 02/17 13:30 ZRK Devetka Women ZRK Devetka Women v RK Zeta - nők RK Zeta - nők 36-22
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 13:30 Vladimir Belyakov v Vladimir Kasatkin 10-8
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 13:30 Nikolay Artamonov v Igor Tukh 9-10
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 02/17 13:30 Jakub Kosowski Jakub Kosowski v Florian Bluhm Florian Bluhm 3-1
Kosárlabda Orosz VTB Student League 02/17 13:28 Akademia Sporta Kazan University v KFU Simferopol University 78-77
Labdarúgás Iraki Liga 02/17 13:25 Al Quwa Al Jawiya Al Quwa Al Jawiya v Naft Maysan Naft Maysan 2-1
Tenisz WTA Dubai - női páros 02/17 13:15 Flipkens/Van Uytvanck v Peschke/Schuurs 3-6,1-6
Tenisz ITF M15 Oberhaching 02/17 13:10 Liam Gavrielides v Michael Weindl 6-7,1-6
Kosárlabda Orosz ASB diák liga 02/17 13:00 VTZhT Vologda v GPT Vologda 56-77
Röplabda Szlovák ifjúsági liga - nők 02/17 13:00 SVK Pezinok U20 - nők v SSK Bilikova Bratislava - női U20 19-25
Kézilabda Grúz Szuperliga 02/17 13:00 Pegas Pegas v Kutaisi 2015 Kutaisi 2015 27-36
Tenisz Challenger Koblenz 02/17 13:00 Louis Wessels v Peter Heller 6-3,6-2
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 13:00 Demic Ying v Viacheslav Samodumov 11-3
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 13:00 Vladimir Kasatkin v Ilya Novikov 12-11
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 13:00 Igor Sergeevich v Oleg Melkov 12-14
Kosárlabda Indonéz Srikandi Kupa - nők 02/17 13:00 Sahabat Semarang - nők v Scorpio Jakarta - nők 58-53
Kézilabda Katari liga 02/17 13:00 Al Ahli (Katar) Al Ahli (Katar) v Al Wakra Al Wakra 29-26
Labdarúgás Etióp Premier Liga 02/17 13:00 Sebeta City Sebeta City v Ethiopia Bunna Ethiopia Bunna 0-0
Labdarúgás Görög Szuperliga 2 02/17 13:00 Levadiakos Levadiakos v Panachaiki Panachaiki 2-1
Labdarúgás Görög Szuperliga 2 02/17 13:00 Kerkyra Kerkyra v Apollon Pontou Kalamaria Apollon Pontou Kalamaria 1-0
Labdarúgás Dán tartalék liga 02/17 12:59 Esbjerg - tartalék Esbjerg - tartalék v Odense BK Reserves Odense BK Reserves 2-1
Kosárlabda Orosz Szuperliga 2 02/17 12:58 Dynamo Magnitogorsk Dynamo Magnitogorsk v Tambov Tambov 66-72
Labdarúgás Jordán ifjúsági liga 02/17 12:57 Al-Jazeera - U20 v Al Ahli Amman - U20 0-1
Tenisz ITF M25 Glasgow 02/17 12:55 Julius Tverijonas v George Davies 6-3,6-3
Bowls Bowls Grand Prix 2020 02/17 12:55 Les Gillett Les Gillett v Neil Smith Neil Smith 0-0
Labdarúgás Jordán ifjúsági liga 02/17 12:50 Al-Wehdat - U20 v Sahab SC - U20 0-0
Tenisz ITF M15 Oberhaching 02/17 12:50 Emilien Voisin v Luca Staeheli 1-6,6-7
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 02/17 12:50 Liang Qiu Liang Qiu v Jiri Vrablik Jiri Vrablik 3-0
Tenisz WTA Dubai 02/17 12:50 Alison Riske v Ons Jabeur 6-7,6-1,3-6
Labdarúgás Jordán ifjúsági liga 02/17 12:35 Al Faisaly Amman - U20 v Al-Hussein SC - U20 1-1
Labdarúgás Egyiptomi 2. osztály 02/17 12:34 Suez Montakhab Suez Montakhab v Nogoom FC Nogoom FC 1-0
Labdarúgás Egyiptomi 2. osztály 02/17 12:33 Tersana SC Tersana SC v Gomhoryet Shebin Gomhoryet Shebin 1-2
Labdarúgás Dán tartalék liga 02/17 12:31 FC Nordsjaelland - tartalék FC Nordsjaelland - tartalék v Brondby Reserves Brondby Reserves 1-1
Labdarúgás Egyiptomi 2. osztály 02/17 12:30 Al Qanah Al Qanah v El Daklyeh El Daklyeh 0-0
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 12:30 Maksim Adushinov v Zhasur Hudaiberdiev 11-7
Tenisz Challenger Koblenz 02/17 12:30 Markus Eriksson v Michael Vrbensky 2-6,2-6
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 12:30 Dmitry Sebekin v Vladimir Belyakov 11-4
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 12:30 Oleg Melkov v Nikolay Artamonov 3-10
Labdarúgás Palesztín Gaza Strip Premier Liga 02/17 12:30 Gaza Sporting Club Gaza Sporting Club v Al-Hilal Gaza Al-Hilal Gaza 1-0
Labdarúgás Jordán ifjúsági liga 02/17 12:23 Shabab Al Ordon - U20 v Ramtha SC - U20 1-2
Tenisz WTA Dubai - női páros 02/17 12:10 Ninomiya/Yang v Goerges/Halep 6-2,6-1
Tenisz ITF M25 Punta del Este 02/17 12:10 Alejo Vilaro v Emiliano Troche 6-0,7-6
Tenisz ITF M15 Oberhaching 02/17 12:10 Christoph Negritu v Amer Naow 6-4,6-1
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 02/17 12:10 Viktor Brodd Viktor Brodd v Florian Bluhm Florian Bluhm 3-0
Labdarúgás Barátságos - nők 02/17 12:00 Zhilstroy Kharkov Women Zhilstroy Kharkov Women v FC Podillya Women FC Podillya Women 4-0
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 02/17 12:00 Persija Jakarta Persija Jakarta v Madura United Madura United 2-1
Tenisz ITF M25 Punta del Este 02/17 12:00 Mariano Navone v Boruch Skierkier 6-2,6-2
Tenisz ITF M25 Punta del Este 02/17 12:00 Guido Ivan Justo v Santiago Besada 6-4,6-3
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 12:00 Vladislav Melnikov v Demic Ying 12-12
Tenisz Challenger Bergamo 02/17 12:00 Hugo Grenier v Matija Pecotic 7-5,6-3
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 12:00 Igor Tukh v Igor Sergeevich 10-12
Labdarúgás Orosz FNL Kupa 02/17 12:00 Kamaz Nab Chelny Kamaz Nab Chelny v FK Yenisey FK Yenisey 2-2
Labdarúgás Orosz FNL Kupa 02/17 12:00 Oroszország - U20 Oroszország - U20 v Rotor Volgograd Rotor Volgograd 2-2
Labdarúgás Olasz Campionato Primavera 1 02/17 12:00 Lazio U19 Lazio U19 v Sampdoria U19 Sampdoria U19 1-1
Labdarúgás Izraeli Alef Liga - észak 02/17 11:59 Maccabi Tzur Shalom Maccabi Tzur Shalom v MS Daburiya Osama 1-1
Labdarúgás Dán tartalék liga 02/17 11:58 AGF Aarhus Reserves AGF Aarhus Reserves v AaB - tartalék 3-2
Tenisz ITF W25 Glasgow 02/17 11:55 Arianne Hartono v Angelica Moratelli 5-7,3-6
Tenisz ITF W60 Cairo 02/17 11:50 Anastasia Gasanova v Anna Zaja 6-2,3-6,11-9
Labdarúgás Ifjúsági bajnokság 02/17 11:45 Irak - U20 v Tunézia - U20 Tunézia - U20 1-2
Labdarúgás Ifjúsági bajnokság 02/17 11:45 Marokkó - U20 Marokkó - U20 v Bahrein - U20 Bahrein - U20 4-2
Tenisz ITF W25 Glasgow 02/17 11:40 Kimberley Zimmermann v Aneta Laboutkova 6-1,6-0
Tenisz ITF W25 Glasgow 02/17 11:40 Jesika Maleckova v Joanna Garland 4-6,4-6
Asztalitenisz Liga Pro FNTR Moscow Open 02/17 11:30 Sergei Ogai v Vitaly Antonov 11-8
Röplabda Iráni 1. osztály 02/17 11:30 Ofogh Qom Ofogh Qom v Kimiagar Tehran Kimiagar Tehran 14-10
Tenisz ITF W25 Glasgow 02/17 11:30 Adrianne Hartono v Angelica Moratelli 5-7,3-6
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 11:30 Maksim Adushinov v Viacheslav Samodumov 8-10
Asztalitenisz Challenger Ochsenhausen 02/17 11:30 Irvin Bertrand Irvin Bertrand v Francisco Sanchi Francisco Sanchi 3-1
Labdarúgás Iraki Liga 02/17 11:28 Al Kahrabaa Al Kahrabaa v Al Naft SC Al Naft SC 0-2
Tenisz ITF W60 Cairo 02/17 11:25 Despina Papamichail v Yidi Yang 3-6,6-2,8-10
Tenisz ITF W25 Glasgow 02/17 11:20 Ioana Loredana Rosca v Oana Georgeta Simion 5-7,7-5,2-10
Tenisz Challenger Bergamo 02/17 11:20 Matteo Gigante v Arthur De Greef 7-6,6-7,5-7
Tenisz Challenger Koblenz 02/17 11:15 Leopold Zima v Tomas Machac 2-6,2-6
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 02/17 11:15 FC Kryvbas Kriviy Rih v Olimpik Kirovograd 1-3
Bowls Bowls Grand Prix 2020 02/17 11:15 Neil Smith Neil Smith v Andy Ware Andy Ware 0-0
Kosárlabda Orosz VTB Student League 02/17 11:14 UrFU Uralmash Ekaterinburg University v MGAFK Malakhovka University MGAFK Malakhovka University 67-84
Bowls Bowls Grand Prix 2020 02/17 11:11 Neil Smith Neil Smith v Andrew Ware Andrew Ware 1-1
Tenisz WTA Dubai - női páros 02/17 11:10 Kenin/Mattek-Sands v Adamczak/Sizikova 6-0,7-5
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 02/17 11:01 RB Linense RB Linense v Krasnodar II Krasnodar II 5-2
Asztalitenisz Moszkvai Liga Pro 02/17 11:00 Zhasur Hudaiberdiev v Vladislav Melnikov 4-10
Tenisz ITF M15 Oberhaching 02/17 11:00 Jakob Aichhorn v Mirko Martinez 4-6,4-6
Tenisz ATP Marseille 02/17 11:00 Elliot Benchetrit v Norbert Gombos 4-6,7-6,4-6
Tenisz ATP Marseille 02/17 11:00 Egor Gerasimov v Emil Ruusuvuori 4-6,7-6,7-6
Kosárlabda Indonéz Srikandi Kupa - nők 02/17 11:00 Merpati Bali - nők v Tanago Friesian - nők 65-41
Kézilabda Montenegrói kupa - nők 02/17 11:00 ZRK Buducnost 2 Women ZRK Buducnost 2 Women v RK Komovi - nők 43-14
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 02/17 11:00 Obolon Brovar Kiev Obolon Brovar Kiev v Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr 1-0
Kézilabda Grúz Szuperliga 02/17 11:00 Gori Gori v BSB Batumi BSB Batumi 24-36
Labdarúgás Európai barátságos mérkőzések 02/17 11:00 Sdyushor Zenit St Petersburg Sdyushor Zenit St Petersburg v FK Pskov 747 FK Pskov 747 1-1