Skip Esports

Labdarúgás Live In Play Betting & Odds, Fixtures and Results

Fixtures

Japán L1 Liga - nők 09/20 04:00 Nittaidai FC Women v Setagaya Sfida Women View
Japán Empowerment League - nők 09/20 05:00 Omiya Ardija - nők v Albirex Niigata Women View
Japán Empowerment League - nők 09/20 06:00 JEF Utd Chiba Women v AS Elfen Women View
Kínai 2. osztály 09/20 07:00 Qingdao Youth Island v Shanghai Jiading Huilong View
Kínai 2. osztály 09/20 07:00 Shanxi Longjin v Guangxi Pingguo Haliao View
Russia Premier League SRL 09/20 07:00 Yekaterinburg SRL v Lokomotiv Moscow SRL View
Russia Premier League SRL 09/20 07:00 Rubin Kazan SRL v Saint Petersburg SRL View
Russia Premier League SRL 09/20 07:00 CSKA Moscow SRL v Spartak Moscow SRL View
Kínai 1. osztály 09/20 08:00 Zhejiang v Liaoning Shenyang Urban View
Jamaica Play-Offs 09/20 08:00 Harbour View FC v Mount Pleasant FA View
Japán Empowerment League - nők 09/20 08:00 Urawa Red Diamonds Women v Nojima Women View
Kazah 2. osztály 09/20 08:00 Sdyushor 8 v Zhetysu Taldykorgan Reserves View
Kazah 2. osztály 09/20 09:00 Okzhetpes Kokshetau - tartalék v Tobol Kostanay - tartalék View
Kazah 2. osztály 09/20 09:00 Altay - tartalék v FC Astana - tartalék View
Orosz bajnokság - ifi 09/20 10:00 UOR-5 - U19 v Zenit St Petersburg - U19 View
Bangladesi Premier League 09/20 10:00 Bashundhara Kings v Dhaka Abahani View
Kazah 2. osztály 09/20 10:00 FK Aktobe Reserves v Kaisar Kyzylorda Reserves View
Kazah 2. osztály 09/20 10:00 Turan - tartalék v FK Atyrau - tartalék View
Jamaica Play-Offs 09/20 10:30 Vere United v Tivoli Gardens View
Orosz 2. osztály 09/20 11:00 FK Tuapse v SKA Rostov View
Mongol Premier Liga 09/20 11:00 Deren FC v BCH Lions View
Kazah 2. osztály 09/20 11:00 Akzhayik Uralsk - tartalék v Ordabasy Reserves View
Kazah 2. osztály 09/20 11:00 Akademia Ontustyk Reserves v FK Kaspyi Aktau - tartalék View
Kazah 2. osztály 09/20 11:00 Jas Qyran v Shakhter Karagandy Reserves View
Kazah 2. osztály 09/20 11:30 FC Taraz Reserves v Kyran Reserves View
Kínai 1. osztály 09/20 11:35 Suzhou Dongwu v Jiangxi Beidamen View
Örmény Premier Liga 09/20 12:00 Alashkert FC v Noravank View
Örmény 1. osztály 09/20 12:00 Pyunik Yerevan II v BKMA Vagharshapat 2 View
Grúz Erovnuli Liga 09/20 12:00 FC Samtredia v Torpedo Kutaisi View
Grúz Erovnuli Liga 09/20 12:00 FC Shukura v Dinamo Tbilisi View

Results

Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 02:52 Atalanta (OoLancer) Esports v Lazio (stdm) Esports 5-0
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 02:52 Inter Milan (skripp) Esports v AC Milan (kiser) Esports 0-2
Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 09/20 02:45 Sakh (FCS) Esports v FC Mops (FCM) Esports 3-2
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 02:38 Lazio (stdm) Esports v AC Milan (kiser) Esports 0-3
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 02:38 Inter Milan (skripp) Esports v Napoli (ViTo) Esports 2-4
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 02:24 Inter Milan (skripp) Esports v Atalanta (OoLancer) Esports 2-6
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 02:24 Napoli (ViTo) Esports v AC Milan (kiser) Esports 1-2
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 02:10 Lazio (stdm) Esports v Inter Milan (skripp) Esports 0-3
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 02:10 Napoli (ViTo) Esports v Atalanta (OoLancer) Esports 1-5
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 02:00 Germany (General) Esports v England (Zeus) Esports 1-4
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 02:00 USA (Captainx) Esports v Netherlands (Aibothard) Esports 1-2
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 02:00 Russia (Val) Esports v Turkey (Rafa) Esports 2-2
Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 09/20 02:00 Sakh (FCS) Esports v FC Legenda (FCL) Esports 2-3
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 01:56 AC Milan (kiser) Esports v Atalanta (OoLancer) Esports 2-5
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 01:56 Lazio (stdm) Esports v Napoli (ViTo) Esports 2-1
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 01:42 AC Milan (kiser) Esports v Inter Milan (skripp) Esports 1-2
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 01:42 Lazio (stdm) Esports v Atalanta (OoLancer) Esports 1-3
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 01:40 Czech Republic (Koko) Esports v Germany (General) Esports 2-2
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 01:40 Netherlands (Aibothard) Esports v Russia (Val) Esports 1-0
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 01:40 Poland (Johnybegood) Esports v Ireland (Panica) Esports 2-3
Esoccer Liga Pro - 12 perc játékidő 09/20 01:35 GremlinS (ZSK) Esports v FC Mops (FCM) Esports 5-0
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 01:28 AC Milan (kiser) Esports v Lazio (stdm) Esports 5-0
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 01:28 Napoli (ViTo) Esports v Inter Milan (skripp) Esports 2-4
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 01:20 USA (Captainx) Esports v Turkey (Rafa) Esports 2-1
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 01:20 Netherlands (Aibothard) Esports v Poland (Johnybegood) Esports 1-2
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 01:20 Ireland (Panica) Esports v Czech Republic (Koko) Esports 1-2
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 01:14 Atalanta (OoLancer) Esports v Inter Milan (skripp) Esports 4-2
Esoccer Live Arena - 10 perc játékidő 09/20 01:14 AC Milan (kiser) Esports v Napoli (ViTo) Esports 5-1
Kolumbiai Primera A 09/20 01:10 Rionegro Aguilas v Atletico Bucaramanga 3-0
Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09/20 01:00 England (Zeus) Esports v Turkey (Rafa) Esports 1-1