10/26 16:50 36 Maccabi Ahi Nazareth v Hapoel Raanana 2-0
10/26 16:45 36 Hapoel Akko v Hapoel Nir Ramat Hasharon 1-0
10/26 16:40 36 Hapoel Ramat Gan v Beitar Tel Aviv Bat Yam 2-3
10/26 11:00 36 Maccabi Ironi Tirat Karmel v Maccabi Kabilio Jaffa 2-4
10/26 11:00 36 MS Tira v Tzeirey Tira 2-1
10/26 11:00 36 FC Ahva Kfar Manda v Maccabi Ashdod 2-1
10/26 11:00 36 SC Haifa Robi Shapira v Ironi Tiberias 0-5
10/26 11:00 36 MS Tzeirey Taibe v Maccabi Tzur Shalom 3-1
10/26 11:00 36 Hapoel Marmorek v Hapoel Bikat Hayarden 3-1
10/26 11:00 36 Maccabi Yavne v FC Kfar Qasim 0-2
10/26 11:00 36 Bnei Eilat v Hapoel Kfar Saba 0-4
10/26 11:00 36 Maccabi Shaaraim v Maccabi Bnei Raina 1-0

Az izraeli labdarúgókupa vagy izraeli kupa (hivatalos nevén Gvia HaMedina) a legrangosabb nemzeti labdarúgókupa Izraelben, amelyet először 1928-ban rendeztek meg Népkupa néven. A legsikeresebb klub a Makkabi Tel-Aviv, amely eddig 23 alkalommal hódította el a trófeát.

Az izraeli kupa az ország második legrangosabb labdarúgó versenykiírása, az izraeli bajnokság után. A kupa győztese jogán Izrael csapatot indíthat a következő évi Európa-ligában.

Az Izraeli Kupa Izrael nemzeti labdarúgó-kupasorozata, amelyet az Izraeli Labdarúgó-szövetség szervez. 1928-ban alapították, és évente kerül megrendezésre azóta is. A tornán az összes izraeli labdarúgóklub részt vehet, a legmagasabb osztályú Ligat ha'Al-tól az amatőr ligákig.

A kupa egy kieséses rendszerben zajlik, amelyben a csapatok egymérkőzéses párharcokban játszanak a továbbjutásért. A döntőt általában a jeruzsálemi Teddy stadionban rendezik meg.

A Hapoel Tel-Aviv a legtöbb Izraeli Kupa-győzelemmel rendelkező klub, összesen 16 címmel. A Maccabi Tel-Aviv és a Beitar Jeruzsálem követi őket 11-11 győzelemmel.

Az Izraeli Kupa győztese automatikusan kvalifikálja magát az UEFA Európa-konferencialiga következő idényére. Ha a kupagyőztes már kvalifikálta magát az UEFA Bajnokok Ligájába vagy az UEFA Európa Ligába, akkor a kupa ezüstérmese indulhat az Európa-konferencialigában.