01/09 17:00 36 Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye v Hapoel Ironi Kiryat Shmona 0-4
01/09 17:00 36 Maccabi Yavne v Ihud Bnei Shfaram 4-0
01/09 11:00 36 FC Tirat HaCarmel v Maccabi Ahi Nazareth 0-1
01/09 11:00 36 Beitar Nahariya v MS Dimona 1-6
12/26 17:00 - Beitar Nahariya v Maccabi Nujeidat Ahmed 1-0
12/26 14:00 - Ironi Nesher v Bnei HaGolan VeHaGalil 3-0
12/25 18:46 - Shikun Vatikim Ramat Gan v FC Holon Yermiyahu 0-0
12/25 18:00 - AS Nordia Jerusalem v FC Hapoel Bnei Ashdod 2-1
12/25 11:41 - Tzeirey Tira v Maccabi Amishav Petah Tikva 2-2
12/23 17:30 - Ihud Bnei Baqa v FC Tirat HaCarmel 0-2
12/23 17:30 - Tzeirey Tira v Maccabi Amishav Petah Tikva 0-0
12/12 17:15 - Hapoel Raanana v MS Tira 1-0

Az izraeli labdarúgókupa vagy izraeli kupa (hivatalos nevén Gvia HaMedina) a legrangosabb nemzeti labdarúgókupa Izraelben, amelyet először 1928-ban rendeztek meg Népkupa néven. A legsikeresebb klub a Makkabi Tel-Aviv, amely eddig 23 alkalommal hódította el a trófeát.

Az izraeli kupa az ország második legrangosabb labdarúgó versenykiírása, az izraeli bajnokság után. A kupa győztese jogán Izrael csapatot indíthat a következő évi Európa-ligában.

Az Izraeli Kupa Izrael nemzeti labdarúgó-kupasorozata, amelyet az Izraeli Labdarúgó-szövetség szervez. 1928-ban alapították, és évente kerül megrendezésre azóta is. A tornán az összes izraeli labdarúgóklub részt vehet, a legmagasabb osztályú Ligat ha'Al-tól az amatőr ligákig.

A kupa egy kieséses rendszerben zajlik, amelyben a csapatok egymérkőzéses párharcokban játszanak a továbbjutásért. A döntőt általában a jeruzsálemi Teddy stadionban rendezik meg.

A Hapoel Tel-Aviv a legtöbb Izraeli Kupa-győzelemmel rendelkező klub, összesen 16 címmel. A Maccabi Tel-Aviv és a Beitar Jeruzsálem követi őket 11-11 győzelemmel.

Az Izraeli Kupa győztese automatikusan kvalifikálja magát az UEFA Európa-konferencialiga következő idényére. Ha a kupagyőztes már kvalifikálta magát az UEFA Bajnokok Ligájába vagy az UEFA Európa Ligába, akkor a kupa ezüstérmese indulhat az Európa-konferencialigában.