01/27 13:30 5 [8] Churchill Brothers SC v Bengaluru [3] 2-1
01/24 13:30 5 DSK Shivajians v Mohun Bagan 0-0
01/22 13:30 4 [4] Mumbai FC v Aizawl FC [2] 0-1
01/22 11:05 4 [5] East Bengal Club v Bengaluru [3] 2-1
01/21 13:35 4 Chennai City FC v Mohun Bagan 1-2
01/21 11:05 4 [8] DSK Shivajians v Churchill Brothers SC [8] 1-1
01/21 11:00 4 [10] Shillong Lajong FC v Minerva [7] 2-1
01/18 13:30 3 [3] Bengaluru v Mumbai FC [4] 3-0
01/18 11:00 3 [8] Churchill Brothers SC v East Bengal Club [5] 0-2
01/17 13:30 3 [8] DSK Shivajians v Chennai City FC [7] 2-0
01/17 11:00 3 [2] Mohun Bagan v Minerva [6] 4-0
01/17 08:00 3 [5] Aizawl FC v Shillong Lajong FC [10] 2-1

Az I-League (más néven Hero I League) az indiai labdarúgás elsődleges első osztályú bajnoksága. Az Indiai labdarúgó-szövetség keretein belül működik, jelenleg 11 csapat indul és az I-League 2nd Division-ba esnek ki a szezon végén. Több híres játékos megfordult a 2013-ban alapított új Indiai Szuperligában, többek közt Alessandro Del Piero, Robert Pirès, David James, Fredrik Ljungberg, Joan Capdevila, és David Trezeguet.Egyedüli magyar játékosként Vadócz Krisztián szerepelt a bajnokságban.

**Indiai I-Liga**

Az Indiai I-Liga India legfelsőbb szintű labdarúgó-bajnoksága. A bajnokságot 2007-ben alapították az Indiai Labdarúgó-szövetség (AIFF). A bajnokságban 11 csapat szerepel, amelyek kettős kört játszanak egymással. A bajnok kijut az AFC Bajnokok Ligájába, a második helyezett pedig az AFC-kupa selejtezőjébe.

Az I-Liga egyre népszerűbbé válik Indiában, és a nemzeti válogatott több játékosa is itt játszik. A bajnokságban olyan csapatok szerepelnek, mint a Mohun Bagan, az East Bengal és a Bengaluru FC.

A 2020–21-es szezonban a Mohun Bagan nyerte meg a bajnokságot, miután a bajnokság utolsó napján legyőzte az East Bengalt. A bajnoki cím a Mohun Bagan történetének második I-Liga címe volt.

Az I-Liga egy izgalmas és versenyképes labdarúgó-bajnokság, amely folyamatosan fejlődik. A bajnokság fontos szerepet játszik az indiai labdarúgás fejlesztésében, és segít a nemzeti válogatottnak a nemzetközi sikerek elérésében.