04/22 11:05 17 [6] Churchill Brothers SC v Chennai City FC [8] 6-1
04/22 08:35 17 [2] Aizawl FC v Mohun Bagan [1] 1-0
04/16 13:35 16 [10] Mumbai FC v Chennai City FC [8] 0-0
04/16 11:05 16 [3] East Bengal Club v DSK Shivajians [8] 0-1
04/15 13:35 16 [9] Minerva v Mohun Bagan [2] 0-1
04/15 11:05 16 [6] Churchill Brothers SC v Aizawl FC [2] 1-3
04/15 08:30 16 [4] Shillong Lajong FC v Bengaluru [5] 0-2
04/12 11:00 11 [4] Shillong Lajong FC v Mohun Bagan [2] 1-1
04/09 13:35 15 [3] Mohun Bagan v East Bengal Club [2] 2-1
04/09 11:05 15 [5] Bengaluru FC v Aizawl FC [1] 1-0
04/08 13:35 15 [8] DSK Shivajians v Shillong Lajong FC [4] 2-3
04/08 13:35 15 [10] Mumbai FC v Churchill Brothers SC [6] 0-0

Az I-League (más néven Hero I League) az indiai labdarúgás elsődleges első osztályú bajnoksága. Az Indiai labdarúgó-szövetség keretein belül működik, jelenleg 11 csapat indul és az I-League 2nd Division-ba esnek ki a szezon végén. Több híres játékos megfordult a 2013-ban alapított új Indiai Szuperligában, többek közt Alessandro Del Piero, Robert Pirès, David James, Fredrik Ljungberg, Joan Capdevila, és David Trezeguet.Egyedüli magyar játékosként Vadócz Krisztián szerepelt a bajnokságban.

**Indiai I-Liga**

Az Indiai I-Liga India legfelsőbb szintű labdarúgó-bajnoksága. A bajnokságot 2007-ben alapították az Indiai Labdarúgó-szövetség (AIFF). A bajnokságban 11 csapat szerepel, amelyek kettős kört játszanak egymással. A bajnok kijut az AFC Bajnokok Ligájába, a második helyezett pedig az AFC-kupa selejtezőjébe.

Az I-Liga egyre népszerűbbé válik Indiában, és a nemzeti válogatott több játékosa is itt játszik. A bajnokságban olyan csapatok szerepelnek, mint a Mohun Bagan, az East Bengal és a Bengaluru FC.

A 2020–21-es szezonban a Mohun Bagan nyerte meg a bajnokságot, miután a bajnokság utolsó napján legyőzte az East Bengalt. A bajnoki cím a Mohun Bagan történetének második I-Liga címe volt.

Az I-Liga egy izgalmas és versenyképes labdarúgó-bajnokság, amely folyamatosan fejlődik. A bajnokság fontos szerepet játszik az indiai labdarúgás fejlesztésében, és segít a nemzeti válogatottnak a nemzetközi sikerek elérésében.