01/10 11:00 1 Shillong Lajong FC v Mumbai FC 0-0
01/10 11:00 1 Sporting Clube de Goa v East Bengal Club 1-3
01/09 13:35 1 Salgaocar SC v Bengaluru 1-2
01/09 11:00 1 Mohun Bagan v Aizawl FC 3-1
05/31 13:30 22 Bengaluru v Mohun Bagan 1-1
05/30 11:00 22 Shillong Lajong FC v East Bengal Club 5-1
05/30 11:00 22 Salgaocar SC v Dempo SC 2-0
05/24 11:00 21 East Bengal Club v Royal Wahingdoh 2-0
05/23 13:30 21 Dempo SC v Bengaluru 1-1
05/23 11:00 21 Mohun Bagan v Sporting Clube de Goa 2-0
05/20 13:30 11 Mohun Bagan v Royal Wahingdoh 2-0
05/20 13:30 11 Mumbai FC v East Bengal Club 2-1

Az I-League (más néven Hero I League) az indiai labdarúgás elsődleges első osztályú bajnoksága. Az Indiai labdarúgó-szövetség keretein belül működik, jelenleg 11 csapat indul és az I-League 2nd Division-ba esnek ki a szezon végén. Több híres játékos megfordult a 2013-ban alapított új Indiai Szuperligában, többek közt Alessandro Del Piero, Robert Pirès, David James, Fredrik Ljungberg, Joan Capdevila, és David Trezeguet.Egyedüli magyar játékosként Vadócz Krisztián szerepelt a bajnokságban.

**Indiai I-Liga**

Az Indiai I-Liga India legfelsőbb szintű labdarúgó-bajnoksága. A bajnokságot 2007-ben alapították az Indiai Labdarúgó-szövetség (AIFF). A bajnokságban 11 csapat szerepel, amelyek kettős kört játszanak egymással. A bajnok kijut az AFC Bajnokok Ligájába, a második helyezett pedig az AFC-kupa selejtezőjébe.

Az I-Liga egyre népszerűbbé válik Indiában, és a nemzeti válogatott több játékosa is itt játszik. A bajnokságban olyan csapatok szerepelnek, mint a Mohun Bagan, az East Bengal és a Bengaluru FC.

A 2020–21-es szezonban a Mohun Bagan nyerte meg a bajnokságot, miután a bajnokság utolsó napján legyőzte az East Bengalt. A bajnoki cím a Mohun Bagan történetének második I-Liga címe volt.

Az I-Liga egy izgalmas és versenyképes labdarúgó-bajnokság, amely folyamatosan fejlődik. A bajnokság fontos szerepet játszik az indiai labdarúgás fejlesztésében, és segít a nemzeti válogatottnak a nemzetközi sikerek elérésében.