Ír FAI intermediate kupa 10/14 19:00 - Carrigaline United v St Marys AFC L 3-0
Ír Munster senior liga 04/29 18:45 - Carrigaline United v St Marys AFC L 3-0
Ír Munster senior liga 04/26 17:30 - College Corinthians FC v St Marys AFC L 2-0
Ír Munster senior liga 04/19 18:45 - St Marys AFC v Cobh Wanderers W 4-0
Ír Munster senior liga 04/07 18:48 - Rockmount v St Marys AFC L 2-0
Ír Munster senior liga 03/31 18:45 - St Marys AFC v Ringmahon Rangers L 1-4
Ír Munster senior liga 02/03 19:45 - St Marys AFC v Douglas Hall L 2-3
Ír Munster senior liga 11/26 19:45 - Midleton FC v St Marys AFC D 0-0
Ír Munster senior liga 10/22 18:45 - St Marys AFC v College Corinthians FC D 1-1

Failed to score 1 0 1
A St Marys AFC (ír nyelven: Cumann Peile Naomh Muire) egy halbprofesszionális labdarúgóklub a dublini Rathgare kerületből. A csapatot 1899-ben alapították, és az Ír Szabadállam Bajnokságban, a mai Ír Osztály 1 egyik elődjében kezdtek el játszani. A csapat jelenleg az Ír Első Osztályban játszik.

A St Marys AFc stadionja, a Richmond Park, 5343 szurkoló befogadására alkalmas. A csapat színei a kék, sárga és fekete.

A St Marys AFC története során számos címet nyert, többek között hat Ír Szabadállam Kupát, hat Ír Osztály 1-es címet és két Ír Első Osztályú Kupát. A csapat emellett 1931-ben bejutott az FA Kupa negyeddöntőjébe, ami mindmáig az egyetlen ír klub, amelyik elérte ezt a szintet az FA Kupában.

A St Marys AFC legjobb eredménye az ír labdarúgásban az 1929-30-as szezonban elért bajnoki cím volt. Ebben a szezonban a csapat 18 mérkőzésből 12-t megnyert és 6-ot döntetlenre játszott, így három ponttal előzte meg a második helyezett Bohemians csapatát.

A St Marys AFC-nek számos híres játékosa volt az évek során, többek között John Joe O'Reilly, Reg Ryan és Stephen Ireland.