WTA Monastir

**WTA Monastir**

A WTA Monastir egy rangos tenisztorna, amelyet Tunézia Monastir városában rendeznek. A tornát 2022-ben alapították, és kemény pályán játsszák. A WTA 250 sorozatba tartozik, és 250 ranglistapontot ítél oda a győztesnek.

A verseny egyéni és páros versenyt is magában foglal. A mezőny 32 egyéni játékosból és 16 páros csapatból áll. A verseny egy kieséses rendszerben zajlik, a döntőket a torna utolsó napján játsszák.

A WTA Monastir mezőnye mindig erős, a legjobb női teniszezők szerepelnek benne. A torna 2022-es kiadását a lett Jelena Ostapenko nyerte meg, aki a döntőben a román Ana Bogdan ellen győzött.

A WTA Monastir egy izgalmas és szórakoztató tenisztorna, amely a legjobb női teniszezőknek ad lehetőséget versenyezni. A verseny fontos esemény a WTA Tour versenynaptárában, és mindig magas szintű teniszt kínál.