ITF W25 Manacor - női páros

**ITF W25 Manacor - női páros**

Az ITF W25 Manacor egy női páros tenisztorna, amelyet Manacorban, Spanyolországban rendeznek. A torna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) World Tennis Tour része, és a naptárban a 25 000 dolláros kategóriába tartozik. A torna salakon kerül megrendezésre, és általában júliusban kerül sor.

A torna 16 párt fogad, akik egyetlen kieséses rendszerben versenyeznek. Az első kör győztesei a nyolcaddöntőbe jutnak, a nyolcaddöntő győztesei pedig az elődöntőbe jutnak. Az elődöntő győztesei a döntőben találkoznak, hogy meghatározzák a torna bajnokait.

Az ITF W25 Manacor egy nagyszerű lehetőség a feltörekvő párosok számára, hogy pontokat szerezzenek az ITF világranglistáján. A torna emellett fontos előkészületi esemény az év későbbi nagy tornáira.