ITF M15 Junin MD

**ITF M15 Junin MD**

Az ITF M15 Junin MD egy nemzetközi tenisztorna, amelyet Argentínában, Juninban rendeznek. A torna az International Tennis Federation (ITF) Men's World Tour része, amely a profi férfi teniszezők számára szervezett versenysorozat.

**Résztvevők**

A tornán a világ minden tájáról érkező profi férfi teniszezők vesznek részt, akik a világranglista pontokért versenyeznek. A korábbi résztvevők között szerepelnek:

* [Játékos 1 neve]
* [Játékos 2 neve]
* [Játékos 3 neve]

**Versenyformátum**

A torna egyéni és páros versenyeket is tartalmaz. Az egyéni verseny 32 fős főtáblával és selejtezőkkel zajlik, míg a páros verseny 16 párosból áll. A mérkőzéseket két nyert szettig játsszák, kivéve a döntőt, amelyet három nyert szettig játszanak.

**Nyeremények**

Az ITF M15 Junin MD győztese értékes világranglista pontokat és pénzdíjat kap. A torna összdíjazása a következő:

* **Egyéni győztes:** [Díjazás beillesztése]
* **Egyéni ezüstérmes:** [Díjazás beillesztése]
* **Páros győztesek:** [Díjazás beillesztése]

**Jegyek**

A torna jegyei a helyszínen vagy online vásárolhatók meg. A jegyárak és a jegyinformációk megtalálhatók a torna hivatalos honlapján.