WTA Jurmala

A WTA Jurmala egy női tenisztorna, amelyet Lettországban, Jūrmalában rendeznek. A torna először 2019-ben került megrendezésre, és azóta is minden évben megrendezik. A torna International kategóriájú, és a WTA Tour naptárának része.

A torna salakon zajlik, és egyéni és páros versenyszámokat is magában foglal. Az egyéni versenyszám főtábláján 32 játékos szerepel, a páros versenyszám főtábláján pedig 16 páros.

A torna díjalapja 250 000 dollár, ebből 43 000 dollár jár az egyéni győztesnek. A torna győztesei WTA ranglistapontokat is kapnak.

A WTA Jurmala egy népszerű torna a játékosok és a szurkolók körében egyaránt. A torna egy nagyszerű lehetőséget kínál a játékosoknak arra, hogy pontokat szerezzenek a WTA ranglistán, és a szurkolóknak pedig arra, hogy élőben lássák a világ legjobb női teniszezőit.