Bath Arab

DateRHazai v Vendég-
A Bath Arab egy rangos lóversenytorna, amelyet évente rendeznek az Egyesült Királyságban. A tornát arab telivérek számára tartják, és több futamból áll, különböző távokon és díjazásokkal.

A Bath Arab mezőnye a világ legjobb arab telivéreit vonzza. A versenyek izgalmasak és versengőek, és a futamokat gyakran a sportág legnevesebb жокеjei és edzői nyerik.

A Bath Arab egy fontos esemény az arab lóversenyeztetés naptárában, és nagyszerű alkalmat kínál a lóverseny szerelmeseinek, hogy megnézzék a sportág legjobbjait akció közben.

A torna kiemelkedő futama a Bath Arab Nagydíj, amely egy 1 mérföldes verseny, amelyet a nap legjobban teljesítő arab telivére nyer. A Nagydíj győztese jelentős pénzdíjat és rangos trófeát kap.

A Bath Arab mindig is népszerű esemény volt a lóverseny rajongói körében, és az évek során számos híres győztest vonzott. Néhány a korábbi Bath Arab Nagydíj-győztes közül:

* Al Shaqab (2019)
* Fazza Al Khalediah (2018)
* RB Burn (2017)
* Al Mourtajez (2016)
* Munjiz (2015)

A Bath Arab 2023-ban kerül megrendezésre a Bath Hippodrome-ban, az Egyesült Királyságban. A torna három napon át tart, 2023. szeptember 22-től 24-ig.