04/27 11:00 24 [10] Greuther Furth - U19 v Bayern Munich - U19 [8] 0-3
04/27 09:00 24 [11] Heidenheim - U19 v Eintracht Frankfurt - U19 [3] 5-2
04/27 09:00 24 Hannover 96 - U19 v Dynamo Dresden - U19 2-2
04/27 09:00 24 Carl Zeiss Jena - U19 v St Pauli - U19 3-6
04/27 09:00 24 [14] Augsburg - U19 v TSG Hoffenheim - U19 [1] 1-6
04/21 13:00 23 Arminia Bielefeld - U19 v Paderborn - U19 1-3
04/21 12:00 23 Union Berlin - U19 v Hamburg - U19 3-0
04/21 09:00 23 Dynamo Dresden - U19 v Vfl Osnabruck - U19 3-1
04/21 09:00 23 Eintracht Braunschweig - U19 v Hannover 96 - U19 2-1
04/21 09:00 23 [8] Bayern Munich - U19 v FC Ingolstadt - U19 [2] 0-1
04/21 09:00 23 Bochum - U19 v Fortuna Dusseldorf - U19 1-0
**Német Bundesliga - U19**

A Német Bundesliga - U19 a német utánpótlás labdarúgó-bajnokság legmagasabb osztálya. A bajnokságban 17 csapat vesz részt, amelyek az ország különböző régióiból érkeznek. A szezon augusztusban kezdődik és májusban ér véget. A bajnokság győztese részt vehet az UEFA Ifjúsági Bajnokok Ligájában.

A bajnokságban olyan csapatok szerepelnek, mint a Bayern München, a Borussia Dortmund és a Schalke 04. Ezek a csapatok hagyományosan a bajnokság élmezőnyében végeznek. Az utóbbi években azonban olyan csapatok is kiemelkedtek, mint a RB Leipzig és a VfL Wolfsburg.

A Német Bundesliga - U19 egy rendkívül versenyképes bajnokság, amelyben a legjobb fiatal német játékosok szerepelnek. A bajnokság nagyszerű lehetőséget kínál a fiatal játékosoknak, hogy bizonyítsák tehetségüket, és felkészüljenek a felnőtt labdarúgásra.

**Története**

A Német Bundesliga - U19-et 2003-ban alapították. Az első szezonban a bajnokságban 16 csapat vett részt. A bajnokságot a Bayern München nyerte meg, amely azóta is a legsikeresebb csapat a bajnokság történetében.

**Formátum**

A Német Bundesliga - U19 egy oda-visszavágós rendszerben zajlik. Minden csapat kétszer játszik minden másik csapattal, egyszer otthon és egyszer idegenben. A bajnokság győztese az a csapat, amelyik a legtöbb pontot szerzi a 34 mérkőzéses szezon során.

**Díjazás**

A Német Bundesliga - U19 győztese a bajnoki trófeát, valamint az UEFA Ifjúsági Bajnokok Ligájában való részvételi jogot kap. A második és harmadik helyezett csapatok is jogosultak az UEFA Ifjúsági Bajnokok Ligájában való részvételre.