ITF M25 Lasne

**ITF M25 Lasne**

Az ITF M25 Lasne egy férfi profi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) szankcionált. Ez egy 25 000 dolláros díjazású esemény, amely Lasne-ban, Belgiumban kerül megrendezésre. A torna a férfi teniszezők számára szolgál platformként, hogy pontokat szerezzenek az ATP-ranglistán.

**Története**

Az ITF M25 Lasne tornát először 2021-ben rendezték meg. A torna győztese a brit Arthur Cazaux volt, aki a döntőben legyőzte a belga Gauthier Onclin-t.

**Formátum**

A torna egy 32 fős egyenes kieséses versenyből áll. A tornagyőztes a legtöbb pontot kapja, míg a többi résztvevő a teljesítményük alapján kap pontokat. A torna főtáblájára közvetlenül a legjobban rangsorolt játékosok kerülnek be, míg a többiek selejtező versenyen keresztül juthatnak be.