03/05 06:50 27 Klein/Puodziunas v Noguchi/Tajima 6-2,7-6
03/05 04:00 27 Kawachi/Takeuchi v Taylor/Taylor 6-7,4-6
03/05 03:45 27 Hsu/Romios v Corbett/Ibrahim 6-2,6-3
03/03 06:45 26 Hsu/Romios v Addison/Delaney 6-3,6-4
03/03 06:40 26 Noguchi/Tajima v Crnokrak/Green 6-2,6-1
03/03 06:30 26 Klein/Puodziunas v Court/Sweeny 6-4,7-5
03/03 06:15 26 Delaney/Maher v Purcell/Puttergill 4-6,3-6
03/03 05:30 26 Kawachi/Takeuchi v Sookton-Eng/Sumizawa 6-2,7-5
03/03 05:20 26 Dellavedova/Ma v Corbett/Ibrahim 3-6,2-6
03/03 05:05 26 Barclay/Meagher v Taylor/Taylor 4-6,2-6
03/03 05:00 26 Osborne/R Sharma v Beale/Fancutt 0-6,4-6
**ITF M25 Mildura - férfi páros**

A torna 2023. október 16-22. között kerül megrendezésre a mildurai hard pályán. Az ITF M25 Mildura - férfi páros egy Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) férfi páros tenisztorna, amely 25 000 dollár összdíjazással rendelkezik. A torna része az ITF World Tennis Tournak.

A torna nyílt, azaz bármely férfi páros részt vehet. A párosok két játékosból állnak, akik együtt versenyeznek egymással. A torna egyetlen kieséses rendszerben kerül megrendezésre, ami azt jelenti, hogy a vesztes párosok kiesnek a tornából. A mérkőzéseket két nyert szettig játsszák, egy tie-breakkel a döntetlen szettek eldöntésére.

A torna győztes párosa 25 ATP-pontot kap, a döntős páros pedig 16 ATP-pontot. A torna győztesei meghívást kapnak az ITF M25 Mildura - férfi egyes versenyre.

A torna megrendezésére a Mildura Lawn Tennis Clubban kerül sor, amely egy teniszklub Mildura városában, Ausztráliában. A klub több teniszpályával és egyéb létesítménnyel rendelkezik, beleértve öltözőket, zuhanyzókat és vendéglátóhelyeket.

Az ITF M25 Mildura - férfi páros egy nagyszerű lehetőség a világ legjobb férfi párosainak, hogy pontokat szerezzenek és versenyezzenek egymással. A torna nagyszerű szórakozást is nyújt a szurkolóknak, akik világszínvonalú tenisznek lehetnek tanúi.