11/03 11:30 8 FC Noah v Ararat Yerevan 1-0
11/03 11:00 8 FC Torpedo Yerevan v Alashkert FC 1-3
11/03 10:30 8 FC West Armenia v Ararat Armenia 0-5
11/02 12:00 8 Pyunik Yerevan v FC Urartu 3-5
11/02 10:30 8 FC Lokomotiv Yerevan v FC Van 0-1
11/01 11:00 8 Gandzasar Kapan v Shirak 2-1
04/22 12:00 2 Alashkert FC v Ararat Armenia 0-0
04/22 12:00 2 Lori v Banants Yerevan 3-0
04/03 10:00 2 Banants Yerevan v Lori 0-0
04/03 10:00 2 Ararat Armenia v Alashkert FC 2-2

Az örmény labdarúgókupa vagy örmény kupa (örményül: Հայաստանի Անկախության Գավաթ, magyar átírásban: Hajasztani Angaxoutyan Kavat) a legrangosabb nemzeti labdarúgókupa Örményországban, amelyet először 1992-ben rendeztek meg. A legsikeresebb klub a Pjunik, amely eddig 8 alkalommal hódította el a trófeát.

Az örmény kupa az ország második legrangosabb labdarúgó versenykiírása, az örmény bajnokság után. A kupa győztese jogán Örményország csapatot indíthat az Európa ligában.

Az Örményország Kupa az örmény kupasorozat, amelyet az Örmény Labdarúgó-szövetség szervez. A torna minden évben megrendezésre kerül, és az örmény labdarúgó-bajnokságban szereplő csapatok vesznek részt benne. A kupagyőztes részt vehet az UEFA Európa-konferencialigában. Az első kupát 1992-ben rendezték meg, és a győztes az FC Ararat Yerevan volt. A legtöbb kupát az FC Pyunik Yerevan nyerte, összesen 8 alkalommal. A jelenlegi címvédő a Noah FC.