03/08 16:00 15 ASFA-Yennenga v ES Setif 0-0
03/08 16:00 15 LD Maputo v Kaizer Chiefs 0-3
03/08 16:00 15 Primeiro de Agosto v Leopards de Dolisie 2-0
03/07 14:30 15 Kabuscorp v El Zamalek 0-0
03/02 16:45 15 ES Setif v ASFA-Yennenga 5-0
03/02 16:00 15 BYC v Sewe Sp San Pedro 3-3
03/02 15:30 15 Horoya v Raja Casablanca 1-0
03/02 15:00 15 Enyimba v Real Bamako 1-2
03/02 15:00 15 Berekum Chelsea v Al Ahli Benghazi 1-1
03/02 14:30 15 Leopards de Dolisie v Primeiro de Agosto 4-1

Wikipedia - CAF-bajnokok ligája

A CAF Bajnokok Ligája – hivatalos nevén Confederation of African Football Champions League – afrikai kupasorozat, melyben a kontinens legjobb csapatai indulnak. Az első tornát 1964-ben rendezték, és a kameruni Oryx Douala nyerte meg, a döntőben 2-1-re felülmúlva a mali Stade Malien-t. A torna napjainkig is tart, egy évet kivéve (1965) minden évben megrendezték.

**CAF Bajnokok Ligája**

Az Afrikai Labdarúgó-szövetség (CAF) által szervezett CAF Bajnokok Ligája Afrika legrangosabb klubtornája. A versenyen Afrika legjobb klubcsapatai vesznek részt, és minden évben februárban indul, majd novemberben zárul.

A torna két szakaszból áll: a csoportkörből és a kieséses szakaszból. A csoportkörben 16 csapatot négy csoportba osztanak, és minden csoportból a legjobb két csapat jut tovább a kieséses szakaszba. A kieséses szakasz oda-visszavágós alapon zajlik, és a döntő egyetlen mérkőzésen dől el.

A CAF Bajnokok Ligáját 1964-ben alapították, és az egyik legrangosabb klubtorna a világon. A tornát eddig 22 különböző klub nyerte meg, a legsikeresebb csapat az egyiptomi Al-Ahly, amely 10-szer nyert.

A CAF Bajnokok Ligája a világ egyik legnézettebb sporteseménye, és nagy hatással van az afrikai labdarúgás fejlődésére. A torna lehetőséget biztosít a legjobb afrikai játékosoknak, hogy bemutatkozzanak, és segíti a kontinens futballkultúrájának fejlődését.