ITF Italy F1 MD

**ITF Italy F1 MD**

Az ITF Italy F1 MD egy professzionális tenisztorna férfiak számára, amelyet Olaszországban rendeznek. A torna része az ITF Men's Circuitnek, amely egy sor alacsonyabb szintű profi tenisztorna, amely lehetőséget nyújt a játékosoknak, hogy pontokat szerezzenek az ATP-ranglistán.

**Történelem**

Az ITF Italy F1 MD-t először 2023-ban rendezték meg. A tornát Salsomaggiore Terme városában, a Tennis Club Presidenten rendezték meg.

**Format**

A torna egy egyenes kieséses rendszerű, 32 egyéni játékost és 16 párost tartalmazó táblával. A mérkőzéseket a legjobb 2 nyert szettben játsszák, a döntőben pedig a legjobb 3 nyert szettben.

**Díjazás**

Az ITF Italy F1 MD díjazása 15 000 dollár, amely a győztesnek jár. A döntős 8250 dollárt, az elődöntősök pedig 4675 dollárt kapnak.

**Nevezetes győztesek**

* **Egyéni:** [játékos neve]
* **Páros:** [páros neve]

**Érdekességek**

* Az ITF Italy F1 MD a második ITF-torna, amelyet Olaszországban rendeznek 2023-ban.