ITF Egypt F4 MD

**ITF Egypt F4 MD Teniszbajnokság**

Az ITF Egypt F4 MD Teniszbajnokság egy férfiaknak szóló profi teniszverseny, amelyet Egyiptomban rendeznek. Az ITF World Tennis Tour része, amely a hivatásos tenisz alacsonyabb szintű versenyeit foglalja magában.

**Dátum:** [Dátum beszúrása]
**Helyszín:** [Helyszín beszúrása]
**Borítás:** [Borítás beszúrása]

**Versenyformátum:**

A bajnokság egy 32 fős egyenes kieséses táblán zajlik. Az első körben 16 mérkőzést játszanak, majd a nyertesek a második körbe jutnak. Ott további 8 mérkőzésre kerül sor, majd a nyertesek a negyeddöntőkbe jutnak. A negyeddöntőben 4 mérkőzést játszanak, majd a nyertesek az elődöntőkbe jutnak. Az elődöntőben 2 mérkőzést játszanak, majd a nyertesek a döntőbe jutnak.

**Díjazás:**

A bajnokságon pénzdíjakat és ranglistapontokat osztanak ki a helyezetteknek. A bajnok a legtöbb pénzdíjat és ranglistapontot kapja, míg a többi helyezett csökkenő sorrendben kapja a díjakat.

**Feltörekvő tehetségek:**

Az ITF Egypt F4 MD Teniszbajnokság kiváló platformot biztosít a feltörekvő teniszjátékosok számára, hogy bemutassák képességeiket és pontokat szerezzenek a ranglistán. A bajnokság számos olyan játékos karrierjének beindításában volt segítségre, akik később az ATP Tour legmagasabb szintjén is sikereket értek el.

**Megjegyzés:** A verseny részletei, például a dátum, a helyszín és a borítás, megváltozhatnak. Kérjük, ellenőrizze a legfrissebb információkat az ITF hivatalos honlapján.