ITF Women Liuzhou WD

**ITF Női Liuzhou WD Teniszturna**

Az ITF Női Liuzhou WD Teniszturna egy nemzetközi női tenisztorna, amelyet Kína Liuzhou városában rendeznek. A tornát az Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) szervezi, és a WTA World Tennis Tour része.

**A Tournament**

A torna egy $25,000-os tornát, amely egyéni és páros versenyeket is magában foglal. Az egyéni versenyen 32 versenyző vesz részt, a páros versenyen pedig 16 páros vesz részt.

**A helyszín**

A torna a Liuzhou Sportközpontban kerül megrendezésre, amely egy modern teniszlétesítmény, amely 28 pályával és egy 5000 férőhelyes főpályával rendelkezik.

**A játékosok**

A tornán a világ minden tájáról érkező játékosok vesznek részt, köztük kínai, amerikai, orosz és európai játékosok. A torna korábbi győztesei közé tartozik Wang Qiang és Peng Shuai.

**A díjak**

Az egyéni verseny győztese 25 000 dollárt, a döntős pedig 15 000 dollárt kap. A páros verseny győztesei 12 500 dollárt, a döntősök pedig 6000 dollárt kapnak.

**A jegyek**

A torna ingyenes belépésre jogosult a nagyközönség számára. A jegyek a helyszínen vásárolhatók meg.

**A History of the Tournament**

Az ITF Női Liuzhou WD Teniszturna először 2018-ban került megrendezésre. A torna gyorsan népszerűvé vált a játékosok és a rajongók körében egyaránt, és a WTA World Tennis Tour egyik legnépszerűbb versenyévé vált Kínában.