ITF France F21 Qual

**ITF France F21 Selejtező**

A Franciaországi ITF F21 Selejtező egy Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) által szankcionált teniszverseny, amelyet Franciaországban rendeznek. A verseny 64 főből álló kvalifikációs verseny, amely a főtábla helyekért zajlik. A kvalifikációs mérkőzéseket két nyertes szettig játsszák, és a győztesek bejutnak a 32 fős főtáblára.

**Résztvevők:**

A versenyen női teniszezők vesznek részt a világ minden tájáról. A résztvevők között vannak feltörekvő tehetségek, valamint tapasztalt profik.

**Díjazás:**

A kvalifikációs verseny győztesei jogosultak a főtáblára való bejutásra, ahol további pénzdíjakért és ranglistapontokért játszhatnak.

**Hely:**

A verseny Franciaországban, [város neve] városában kerül megrendezésre. A mérkőzéseket [pálya neve] pályán játsszák.

**Időpont:**

A kvalifikációs verseny [dátum] és [dátum] között zajlik. A főtábla mérkőzéseire [dátum] és [dátum] között kerül sor.