ITF Great Britain F5 MD

**ITF Great Britain F5 MD**

Az ITF Great Britain F5 MD egy professzionális tenisztorna férfiak számára. Az International Tennis Federation (ITF) Men's Circuit része, és agyagos pályákon rendezik. A tornát minden évben Nagy-Britanniában rendezik, és 25 000 dollár összdíjazással rendelkezik.

**Története**

Az ITF Great Britain F5 MD-t először 2015-ben rendezték. Az első torna győztese a brit Daniel Cox volt. A tornát azóta évente megrendezik, és számos neves játékos vett már részt rajta, többek között Jay Clarke, Ryan Peniston és Liam Broady.

**Formátuma**

A torna 32 játékosból álló főtáblával és 16 párosból álló párostáblával rendelkezik. A főtábla egyenes kieséses rendszerben zajlik, míg a párostábla kieséses rendszerben zajlik. A torna győztesei pontokat kapnak az ITF rangsorába.