**Időpont:** [kezdési dátum] - [végső dátum]

**Játéktípus:** Egyéni és páros

**Felület:** [felület típusa]

**Díjazás:** [nyereményalap]

**ITF France F18** egy nemzetközi tenisztorna, amelyet Franciaországban rendeznek. A versenysorozat része az ITF World Tennis Tournak, mely a profi tenisz második szintje az ATP és WTA túrák után.

A tornán férfi és női egyéni, valamint páros kategóriákban rendeznek mérkőzéseket. A kvalifikációs fordulók után a főtáblán 32 egyéni játékos és 16 páros csapat vesz részt.

A verseny nyertese értékes pontokat szerez az ITF világranglistán, ami segíthet nekik abban, hogy további magasabb szintű tornákon indulhassanak.

A tornának gazdag története van, és számos tehetséges játékos számára szolgált ugródeszkaként. Az elmúlt győztesek között olyan nevek szerepelnek, mint [korábbi győztesek neve].

Az **ITF France F18** egy nagyszerű lehetőség a feltörekvő teniszjátékosok számára, hogy bizonyítsák képességeiket és előrelépést tegyenek pályafutásukban.