ITF Hungary F6 Qual

**ITF Hungary F6 Qual**

Az ITF Hungary F6 Qual egy nemzetközi tenisztorna, amelyet Magyarországon rendeznek. A torna az ITF Men's World Tennis Tour része, és 15 000 dollár összdíjazású. A tornán 32 egyéni játékos és 16 páros csapat vesz részt. A mérkőzéseket Székesfehérváron játsszák salakon.

A torna kvalifikációs fordulóval kezdődik, ahol a játékosok a főtáblára jutásért küzdenek. A kvalifikációból 8 játékos jut fel a főtáblára, ahol további 24 játékos várja őket. A főtábla egyenes kieséses rendszerben zajlik, a döntőt pedig két nyert szettig játsszák.

Az ITF Hungary F6 Qual egy fontos torna a feltörekvő teniszezők számára, akik értékes ranglistapontokat szerezhetnek. A torna lehetőséget kínál a játékosoknak arra, hogy nemzetközi szinten versenyezzenek, és felkészüljenek a nagyobb tornákra.

A torna győztesei értékes ranglistapontokat és pénzdíjat kapnak. A győzteseknek lehetőségük van arra is, hogy részt vegyenek az ITF Men's World Tennis Tour következő szintjén, az ITF Men's Futures tornákon.