ITF Women Winnipeg Qual

**ITF Women Winnipeg Qual**

Az ITF Women Winnipeg Qual egy teniszverseny, amelyet Kanadában, Winnipegben tartanak. A Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) női ágának égisze alatt áll, és a 25 ezres kategóriába tartozik. A verseny az ITF Női Ázsiai Körút része.

A tornát először 2022-ben rendezték meg. A verseny kemény pályán zajlik, és egy 32 fős egyéni lebonyolítású tornából áll. A verseny nyertese jogosultságot szerez az ITF Women Winnipeg 25K főtáblájára.

**A torna jelentősége**

Az ITF Women Winnipeg Qual fontos esemény a női teniszben, mivel lehetőséget biztosít a tehetséges játékosoknak, hogy megmutassák képességeiket, és nemzetközi tapasztalatokat szerezzenek. A verseny győztese értékes ranglistapontokat és pénzdíjat kap.

**Nevezettek**

A tornán nemzetközi szinten elismert játékosok indulnak. A korábbi győztesek közé tartozik: