ITF W75 Split - női páros

**ITF W75 Split - női páros**

Az ITF W75 Split egy nemzetközi női tenisztorna, amelyet 2023. augusztus 28. és szeptember 3. között rendeznek meg Splitben, Horvátországban. A torna az ITF W75 kategóriába tartozik, ami azt jelenti, hogy a győztes 75 pontot kap az ITF világranglistán.

A torna páros versenynek ad otthont, 16 párral. A párosok két nyertes szettben versenyeznek, és a győztes a döntőben dől el. A torna összdíjazása 25 000 dollár.

A torna mezőnye erős, több rangos játékossal. A kiemelt párok közé tartozik a horvát Petra Marčinko és Tereza Mihalíková, valamint az orosz Anna Blinkova és Valeria Savinykh.

A torna várhatóan izgalmas mérkőzéseket és magas színvonalú teniszjátékot kínál majd. A nézők világszínvonalú létesítményekben szurkolhatnak kedvenceiknek.