India v Anglia - 4. teszt

Date R Hazai vs Vendég -
02/23 04:00 - India vs Anglia 307/10(103.2)-353/10(104.5)
India v. Anglia – 4. teszt

A negyedik tesztmérkőzés az India és Anglia közötti sorozatban. Az eddigi állás Anglia vezet 1–1, miután az első meccset Anglia, míg a másodikat India nyerte. A harmadik meccs döntetlenre végződött. Ez a mérkőzés kulcsfontosságú lesz a sorozat sorsának eldöntésében.

India erős csapattal rendelkezik, több olyan játékossal is, akik jó formában vannak. Rohit Sharma, a kapitány jó formában van a sorozatban, és a szurkolók nagy elvárásokkal tekintenek rá. Virat Kohli is jól játszott az eddigi meccseken, és biztosan ő is fontos szerepet fog játszani az indiai csapatban.

Anglia is jó csapattal rendelkezik, több olyan játékossal, akik az utóbbi időben kitűnő formát mutattak. Joe Root, a kapitány jó formában van a sorozatban, és ő is kulcsfontosságú játékos lesz Anglia csapatában. Ben Stokes is jól játszott az eddigi meccseken, és ő is fontos szerepet fog játszani az angol csapatban.

A mérkőzés várhatóan izgalmas és szoros lesz. Mindkét csapatnak megvan az esélye a győzelemre, és várhatóan mindent beleadnak majd a pályán.