Brazilia - Campeonato Paulista A4

**Brazília - Campeonato Paulista Série A4**

A Brazília - Campeonato Paulista Série A4 a brazil labdarúgás negyedosztályának egyik bajnoksága. A versenyt a Federação Paulista de Futebol (FPF) szervezi, és általában január és április között kerül megrendezésre.

A Serie A4 16 csapatból áll, amelyeket két csoportba osztanak. Minden csapat kétszer játszik a csoportjában, egyszer hazai pályán és egyszer idegenben. A csoportok első két helyezettje az elődöntőbe jut, ahol egymással párosulnak. Az elődöntők győztesei a döntőbe jutnak, amelyet egyetlen mérkőzésen rendeznek meg, hogy meghatározzák a bajnokság győztesét.

Az A4-es bajnok feljut az A3-ba, míg az utolsó két helyezett kiesik a Segunda Divisão Paulista Série B-be.

A Brazília - Campeonato Paulista Série A4-t először 1950-ben rendezték meg, és az egyik legrégebbi és legversenyképesebb negyedosztályú bajnokság Brazíliában. A bajnokság történelmének legsikeresebb csapata az União Barbarense, amely háromszor nyerte meg a címet.