WTT Feeder Biella - női páros

A WTT Feeder Biella - női páros egy asztalitenisz-torna, amelyet 2023-ban rendeznek meg az olaszországi Biellában. A tornát a World Table Tennis (WTT) szövetség szervezi, és az első olyan Feeder Series esemény lesz, amelyet Európában rendeznek. A torna 2023. február 28. és március 5. között zajlik, az olaszországi Biella városában található PalaPajetta Sportcsarnokban. A torna díjalapja 25 000 USD, a győztes páros 4 000 USD-t vihet haza. A tornán 32 páros vesz részt, akik a világ minden tájáról érkeznek. A párosok két csoportba lesznek osztva, és körmérkőzéseket játszanak a csoportkörben. A két csoport legjobb négy párosa jut tovább az egyenes kieséses szakaszba, ahol a győztes páros a döntőben találkozik. A torna győztese értékes pontokat szerez a WTT világranglistáján, és kvalifikációt szerezhet a következő szintű WTT eseményre, a WTT Contender Seriesre. A WTT Feeder Biella - női páros egy nagyszabású esemény lesz, és a világ legjobb asztalitenisz-játékosai vesznek majd részt rajta. A torna izgalmas mérkőzéseket és kiváló teniszt ígér.