Date R Hazai vs Vendég -
07/28 23:30 - Trinidad és Tobago vs Suriname View
07/24 23:30 - Suriname vs Martinique 2-2
**Karibi Bajnokság**

A Karibi Bajnokság a Karibi Régió Volleyball Szövetsége (CAZOVA) által évente megrendezett röplabdatorna. A torna a régió legjobb férfi és női válogatottjait vonultatja fel.

A bajnokság először 1979-ben került megrendezésre, és azóta is az egyik legrangosabb röplabdatorna a Karib-térségben. A torna fordulórendszerben zajlik, a győztes csapat pedig a Karibi Bajnok címet nyeri el.

A Karibi Bajnokság fontos esemény a régió röplabdázói számára, mivel lehetőséget biztosít számukra, hogy megmutassák tehetségüket, és képviseljék országukat. A torna emellett segít a sportág fejlődésében a Karib-térségben, és lehetőséget biztosít a fiatal játékosoknak, hogy tapasztalatot szerezzenek és javítsák készségeiket.

Az eddigi legsikeresebb csapat a Barbados férfiválogatott, amely 15-ször nyerte meg a tornát. A női kategóriában a Dominikai Köztársaság válogatottja 8 győzelemmel büszkélkedhet.