ITF M25 Castelo Branco

**ITF M25 Castelo Branco**

Az ITF M25 Castelo Branco egy férfi profi tenisztorna, amelyet Portugáliában, Castelo Brancóban rendeznek. A torna az ITF Men's Circuit része, amely a tenisz második legmagasabb szintű profi köre az ATP Tour után.

A tornán 32 egyéni és 16 páros játékos vesz részt. Az egyéni mérkőzéseket két nyert játszmáig játsszák, a páros mérkőzéseket pedig egy nyert játszmáig. A torna összdíjazása 25 000 dollár.

A torna győztese értékes pontokat szerez az ITF-ranglistán, ami segít neki abban, hogy feljebb lépjen a tenisz ranglétráján. A torna lehetőséget kínál a feltörekvő tehetségeknek, hogy megmutassák képességeiket, és előrelépjenek karrierjükben.

Az ITF M25 Castelo Branco izgalmas és szórakoztató teniszverseny, amely a legjobb férfi teniszezőket vonzza a világ minden tájáról. A torna nagyszerű lehetőség a helyi rajongók számára, hogy élőben láthassák a sportág legjobbjai közötti izgalmas mérkőzéseket.