ITF M25 Jakarta - selejtezők

**ITF M25 Jakarta - selejtezők**

Az ITF M25 Jakarta-selejtezők egy férfi profi tenisztorna, amelyet a Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) szankcionált. Ez a torna része az ITF World Tennis Tournak, és az M25-ös tornák közé tartozik. Az eseményt 2023. május 15-én és 21-én rendezték a Gelora Bung Karno Teniszpályán Jakartában, Indonéziában.

Az egyéni főtáblán 32 játékos szerepelt, akik közül 16-an közvetlenül bejutottak a főtáblára, míg a másik 16-an a selejtezőkön keresztül jutottak be. A selejtezőket május 13-án és 14-én rendezték.

A páros főtáblán 16 pár szerepelt, akik közül 8 pár közvetlenül bejutott a főtáblára, míg a másik 8 pár a selejtezőkön keresztül jutott be. A selejtezőket május 13-án és 14-én rendezték.

A torna győztese a szlovén Blaž Rola volt, aki a döntőben 6-3, 6-3 arányban legyőzte a tajvani Wu Donglint. A páros címét a japán Kaito Uesugi és a koreai Naoki Tajima páros nyerte, akik a döntőben 7-5, 6-4 arányban győzték le az ausztrál Alok Kumar és Jesper Svensson párost.