ITF M15 Budapest - férfi páros

**ITF M15 Budapest - férfi páros**

Az ITF M15 Budapest egy nemzetközi tenisztorna, amelyet Budapesten rendeznek. A torna része a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) Men's Circuit versenysorozatának, és a 2023-as szezon részeként kerül megrendezésre. A torna 2023. február 27. és március 5. között zajlik a BOK Sportcsarnokban, a játékosok pedig férfi párosokban versenyeznek.

A tornán a világ minden tájáról érkező játékosok vesznek részt, akik ranglistapontokért, valamint a torna győztesének járó pénzdíjért versenyeznek. A torna négyfordulós főtáblából és egy kvalifikációs fordulóból áll. A főtáblán 16 páros szerepel, akik az első fordulóban nyolcaddöntőket játszanak. A nyolcaddöntő győztesei továbbjutnak a negyeddöntőbe, majd az elődöntőbe és a döntőbe.

A torna győztesei ranglistapontokat szereznek, valamint pénzdíjat kapnak. A torna részletes menetrendje és eredményei az ITF hivatalos honlapján érhetők el.