ITF W15 Brasov - női páros

**ITF W15 Brasov - Női páros**

A Brasovban (Románia) megrendezett ITF W15 rangsoroló teniszverseny női páros tornáján a világ legjobb 15 éven aluli teniszezői mérik össze tudásukat. A torna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) Women's World Tennis Tour versenysorozatába tartozik, és értékes ranglistapontokat kínál a győzteseknek.

A torna egy kieséses rendszerben zajlik, ahol a csapatok három nyert szettből kettőig mérkőznek meg. A nevezési díj 200 dollár páronként, és a győztesek jelentős pénzdíjat és ranglistapontokat kapnak.

A versenyen kiváló lehetőséget nyújtanak a fiatal teniszezőknek, hogy tapasztalatot szerezzenek, fejlődjenek és feljebb lépjenek a ranglistán. A torna várhatóan izgalmas mérkőzéseket és látványos teniszjátékot hoz majd.