ITF W25 Perugia - női páros

**ITF W25 Perugia - női páros**

Az ITF W25 Perugia egy női tenisztorna, amelyet az Olasz Teniszszövetség (FIT) szervez az Olasz Teniszszövetség támogatásával. Ez egy WTA Tour 25k-s verseny, ami azt jelenti, hogy a győztes 25 000 dollár díjat kap. A torna 2019 óta kerül megrendezésre, és a Perugiában található Country Club Sinalunga salakos pályáin játsszák.

A torna két páros versennyel rendelkezik: egy főtáblával és egy selejtezővel. A főtáblán 16 páros szerepel, amelyek közül 12 páros közvetlenül részt vesz, négy páros pedig a selejtezőből jut fel. A selejtezőben nyolc páros vesz részt, és a négy győztes jut fel a főtáblára.

A torna egyenes kieséses rendszerben zajlik, és a győztes páros a végső győzelemért harcol a döntőben.

A 2023-as ITF W25 Perugia tornát május 8-14. között rendezik meg. A címvédő pár a román Andreea Prisăcariu és Olivia Tjandramulia.