Australia vs Sri Lanka - 4th Twenty20 Match

Date R Hazai vs Vendég -
02/18 08:10 - Ausztrália vs Sri Lanka 143-139
Ausztrália vs. Srí Lanka – 4. Twenty20 mérkőzés

Az ausztrál és a Srí Lanka-i krikettválogatottak között zajló 2023-as Twenty20 sorozat negyedik mérkőzését október 11-én, szerdán rendezik meg a Kandy városában található Pallekele Nemzetközi Krikettstadionban.

Az ausztrálok jelenleg 2-1-es előnyben vannak a sorozatban, miután megnyerték az első és a harmadik mérkőzést. A Srí Lanka-iak a második meccsen arattak győzelmet.

A mérkőzés 19:00 órakor kezdődik helyi idő szerint, és élőben közvetíti a Fox Cricket (Ausztrália) és a Sky Sports (Nagy-Britannia).

Az ausztrál csapat erősen megy a mérkőzésnek, miután az első három mérkőzésen jó formát mutattak. Aaron Finch kapitány vezérigazgatója jó formában van, míg Mitchell Starc és Pat Cummins gyorsasági bowlingosok is kiválóan teljesítettek.

A Srí Lanka-i csapatnak meg kell javítania teljesítményét, ha esélyt akar a sorozat megnyerésére. A csapatnak jobban teljesítenie kell ütőjátékban, és a bowlingosainak is szorosabban kell tartaniuk a dolgokat.

A mérkőzés izgalmas csata lesz, és mindkét csapat győzelemre törekszik.