ITF W15 Castellon - női páros

**ITF W15 Castellon - női páros**

A Castellonban megrendezésre kerülő ITF W15 torna páros versenyén a világ legjobb női teniszezői küzdenek meg a győzelemért. A torna egy $15 000-es összdíjazású esemény, amely május 22-től május 29-ig zajlik.

A verseny 32 párosból áll, akik a főtáblán és a selejtezőben vesznek részt. A főtábla párosai az első körben egyenes kieséses rendszerben versenyeznek, míg a selejtező párosai először selejtező mérkőzéseket játszanak a főtábla eléréséért.

A torna első kiemeltjei a volt junior Grand Slam-bajnok, Alexandra Eala és a rutinos párosjátékos, Niamh Brédy. További kiemeltek közé tartozik a román Andreea Roșca és Mihaela Buzărnescu párosa, valamint a francia Amandine Hesse és Margot Yerolymos párosa.

A verseny díjazása az első helyezett párosnak 2200 dollár pénzjutalmat és 100 WTA-ranglistapontot tartalmaz, míg a második helyezett páros 1225 dollárt és 60 pontot kap. A torna győztese megszerezheti a kulcsot a nagyobb rangú ITF-tornákra, és lehetőséget kap a WTA-túrán való versenyzésre.

A Castellonban megrendezésre kerülő ITF W15 női páros verseny izgalmas mérkőzéseket és kiváló teniszjátékot ígér. A WTA ranglistán felfelé törekvő reménységektől az tapasztalt párosjátékosokig a verseny a női tenisz legjobbjait vonultatja fel.