ITF W15 Oeiras - női páros

**ITF W15 Oeiras, női páros**

Az **ITF W15 Oeiras** egy női profi tenisztorna, amelyet Portugáliában, Oeirasban rendeznek salakos borításon. A torna az ITF Women's World Tennis Tour része, amely a legmagasabb szintű női teniszversenyek sorozata a WTA Tour után.

Az **ITF W15 Oeiras** tornát 2014-ben alapították, és azóta minden évben megrendezik. A torna egyéni és páros versenyt is tartalmaz, a páros verseny az egyéni verseny után kerül megrendezésre.

Az **ITF W15 Oeiras** páros versenyén általában 16 páros vesz részt, akik egyenes kieséses rendszerben mérkőznek meg. A döntőt két győztes szettes rendszerben játsszák.

A torna győztes párosa ranglistapontokat és pénzdíjat kap. A győztesek 10 ranglistapontot és 1500 dollár díjat kapnak, míg a döntősök 6 ranglistapontot és 750 dollár díjat kapnak.

Az **ITF W15 Oeiras** páros versenyén számos kiemelkedő női teniszező vett részt az évek során, többek között Monica Niculescu, Valeria Savinykh és Kateryna Bondarenko.