Az LNR Super Sevens a legjobb francia rögbiklubok által játszott rögbiszövetségi torna. A tornát 2020-ban alapították, és jelenleg a 14 legjobb francia klub vesz részt benne. A tornaformátum szerint a csapatokat két csoportba osztják, és minden csoportban körmérkőzéseket játszanak. A két csoportgyőztes és a két csoportmásodik az elődöntőben találkozik, a győztesek pedig a döntőben csapnak össze.

A torna első kiadását a Stade Toulousain nyerte, amely a döntőben 26-12-re legyőzte a Racing 92-t. A torna második kiadását 2021-ben rendezték, és ismét a Stade Toulousain nyerte, amely a döntőben 31-17-re legyőzte a Montpellier Hérault Rugby-t.

Az LNR Super Sevens egy izgalmas és szórakoztató torna, amely a világ legjobb rögbicsapatát vonultatja fel. A torna nagyszerű lehetőség arra, hogy a szurkolók élőben nézzék a sportág legmagasabb szintjét.