ITF M15 Lambare - férfi páros

**ITF M15 Lambare - Férfi páros**

Az ITF M15 Lambare egy professzionális férfi teniszverseny, amelyet Paraguayban, Lambare városában rendeznek meg. A verseny az Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) World Tennis Tour része, amely a hivatásos teniszezők másodlagos köre.

A torna párosok számára van nyitva, és általában 16 csapat vesz részt benne. A formátum egy kieséses tábla, ahol a győztes párok a következő körbe jutnak. A döntőt három nyert szettben játsszák.

Az ITF M15 Lambare egy nagyszerű lehetőség a feltörekvő teniszezők számára, hogy pontokat szerezzenek a világranglistán, és tapasztalatot szerezzenek a professzionális szintű versenyszellemmel. A torna emellett hozzájárul a paraguayi tenisz népszerűsítéséhez, és lehetőséget biztosít a helyi tehetségek bemutatkozására.

A torna nyereményalapja általában 15 000 dollár, és a győztes páros értékes pontokat szerez a világranglistán.