European Tour 9 2019

**European Tour 9 2019**

Az European Tour 9. állomását, a German Darts Grand Prix versenyt 2019. április 19. és 21. között rendezik meg a müncheni Zenith-ben.

A European Tour a darts világ egyik legrangosabb sorozata, ahol a legjobb világranglista helyezett játékosok küzdenek meg a győzelemért. A German Darts Grand Prix egyike a tizenhárom állomásnak, amelyeket az év során rendeznek meg szerte Európában.

A torna győztese 25.000 fontot, valamint értékes ranglistapontokat kap. A top 32 játékos automatikusan kvalifikálja magát a tornára, a fennmaradó helyekre pedig a selejtezőn keresztül lehet bekerülni.

A German Darts Grand Prix mindig is izgalmas verseny volt, és idén sem lesz ez másként. A címvédő Rob Cross mellett olyan sztárok vesznek majd részt, mint Michael van Gerwen, Peter Wright, Gary Anderson és Raymond van Barneveld.

Ha kedveled a dartst, akkor ne hagyd ki a German Darts Grand Prix-t!

**Időpont:** 2019. április 19-21.
**Helyszín:** Zenith, München, Németország
**Jegyárak:** 35-120 euró