ITF W25 Jerusalem - női páros

**ITF W25 Jeruzsálem - női páros**

Jeruzsálem, Izrael

2023. május 8-14.

A Jeruzsálemi Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) által szervezett W25 Jeruzsálem női páros tenisztorna a profi tenisz egyik legmagasabb szintű nemzetközi versenye. A Jeruzsálem Country Clubban megrendezett torna 25 000 dolláros összdíjazással büszkélkedhet.

A legjobb nemzetközi párosok vesznek részt a tornán, köztük az ITF ranglistán szereplő játékosok és néhány meghívott játékos. A párosok két nyertes játszmában versenyeznek egyetlen kieséses rendszerben. A győztes csapat WTA ranglistapontokat és értékes díjazást kap.

A torna kiváló lehetőséget kínál a női párosoknak, hogy pontokat szerezzenek, javítsák ranglistájukat, és tapasztalatot gyűjtsenek a nemzetközi szinten. A szurkolók izgalmas küzdelmekre és magasan képzett játékra számíthatnak.

Ne hagyja ki az ITF W25 Jeruzsálem női páros tornát, ahol a profi tenisz legjobbjai összecsapnak a győzelemért és a ranglistapontokért!