ITF W25 Altenkirchen - női páros

**ITF W25 Altenkirchen - női páros**

Az ITF W25 Altenkirchen egy női páros tenisztorna, amelyet Németországban, Altenkirchenben rendeznek meg. A torna az ITF Women's World Tennis Tour része, és 25 000 dolláros összdíjazással rendelkezik. A torna salakon kerül megrendezésre, és az egyes kiemeltek 8 ponttal kerülnek a WTA ranglistára. A páros győztesei 160 WTA ranglistapontot szereznek.

A torna 2019-ben debütált, és az első győztesek a magyar Gálfi Dalma és Anna Blinkova párosa voltak.

**Formátum**

A tornán 16 páros vesz részt egy egyenes kieséses táblán. Az elődöntőket és a döntőt három szettes mérkőzéseken játsszák.

**Résztvevők**

A tornán a WTA ranglista legjobb 250 helyezett párosa, valamint kiemelt és szabadkártyás játékosok vesznek részt.

**Helyszín**

A tornát az TC Altenkirchen teniszklubban rendezik meg Altenkirchenben, Németországban.