ITF Poland F3 MD

**ITF Lengyelország F3 MD**

Az ITF Lengyelország F3 MD egy nemzetközi tenisztorna férfiak számára, amelyet Lengyelországban rendeznek. A torna a Nemzetközi Teniszszövetség (ITF) Futures sorozatának része, és az ATP Challenger Tour alatti szinten helyezkedik el.

**Története**

Az ITF Lengyelország F3 MD-t először 2023-ban rendezték meg. A torna salakpályán zajlik, és a győztes 18 ATP-pontot kap.

**Győztesek**

* 2023: [győztes neve]

**Formátum**

A torna egy egyenes kieséses táblán zajlik, 32 egyéni játékossal és 16 párossal. A torna három fordulóból áll, a döntőben a legjobb 8 játékos vesz részt.

**Díjazás**

Az ITF Lengyelország F3 MD győztese 2500 dollár pénzdíjazásban részesül. A párosok győztesei 1250 dollárt kapnak.

**Jelentősége**

Az ITF Lengyelország F3 MD egy fontos torna a feltörekvő teniszezők számára. A torna lehetővé teszi a játékosok számára, hogy pontokat szerezzenek az ATP-rangsorban, és tapasztalatot szerezzenek a magasabb szintű versenyeken.

**Érdekességek**

* Az ITF Lengyelország F3 MD a második legnagyobb ITF-torna Lengyelországban az ITF Lengyelország F2 MD után.
* A torna lengyelországi Łódź városában zajlik.
* A torna szponzora a Łódźi Tenisz Szövetség.