Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/02 12:35 |
Szymon Seroka v Tomasz Filbrandt
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:35 |
Vitalii Sydorenko v Volodymyr Hainiuk
|
|
3-1
|
|
Tenisz |
ITF W15 Varberg - női páros |
05/02 12:35 |
Maslenkova/Otzipka v Herrmann/Podlinska
|
|
4-6,3-6
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:35 |
Nazar Danyliuk v Alexander Tuzhylin
|
|
1-3
|
|
Agárverseny |
Oxford |
05/02 12:34 |
Oxford (6. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Sheffield |
05/02 12:33 |
Sheffield (11. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Angle Park |
05/02 12:33 |
futam Angle Park v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Dieppe |
05/02 12:31 |
Dieppe (5. futam) v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/02 12:30 |
Lille (Samuel) Esports v Monaco (Iron) Esports
|
|
1-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/02 12:30 |
Lens (Pascal) Esports v Marseille (Janis) Esports
|
|
1-2
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/02 12:30 |
Petr Serak v Vitezslav Sochurek
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/02 12:30 |
Michal Lysakowski v Dawid Stapor
|
|
3-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:30 |
Villarreal (Dennis) Esports v Bayer 04 (Boris) Esports
|
|
2-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:30 |
Sporting (Pontiac) Esports v Brighton (Panic) Esports
|
|
3-3
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/02 12:30 |
CLE Cavaliers (VEX) Esports v PHX Suns (THA KID) Esports
|
|
80-72
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:30 |
Copenhagen (Depp) Esports v A.Madrid (Socrates) Esports
|
|
2-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:30 |
PSV (Cruise) Esports v Napoli (Seagal) Esports
|
|
3-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/02 12:30 |
Dortmund (MisterX) Esports v Eintracht (Matrix) Esports
|
|
3-5
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/02 12:30 |
Leipzig (Obelix) Esports v Bayer 04 (Odin) Esports
|
|
0-5
|
|
Labdarúgás |
Malajziai President Cup |
05/02 12:30 |
Johor Darul Takzim III FC U20 v Melaka United FC U20
|
|
3-0
|
|
Tenisz |
Premier Padel Sevilla - nők |
05/02 12:30 |
Fassio/Soriano v Castello/Jensen
|
|
View
|
|
Tenisz |
Premier Padel Sevilla |
05/02 12:30 |
Stupaczuk/Di Nenno v Arroyo/Alonso
|
|
View
|
|
Tenisz |
WTA Lleida - női páros |
05/02 12:30 |
Marozava/Rakhimova v Kolodziejova/Siskova
|
|
5-7,6-3,10-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:30 |
Oleh Kurylenko v Oleksandr Lyman
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:30 |
Nikita Priadko v Petr Kolesnik
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/02 12:30 |
Vitezslav Malina v Radim Pokorny
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/02 12:30 |
Marek Placek v Milan Longin
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/02 12:30 |
Petr Serak v Ludek Madle
|
|
Cancelled
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/02 12:30 |
Radim Urbaniec v Zbynek Pagac
|
|
3-1
|
|
Tenisz |
ITF W15 Osijek - női páros |
05/02 12:30 |
Barbaric/Kajkic v Hrdinkova/Vlckova
|
|
2-6,0-6
|
|
Asztalitenisz |
WTT Saudi Smash - selejtezők |
05/02 12:30 |
Turki Almutairi v Baldwin Chan
|
|
0-3
|
|
Agárverseny |
AUS Dapto |
05/02 12:30 |
futam Dapto v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF W15 Monastir - női páros |
05/02 12:30 |
Abe/Arakawa v Adkar/Bossi
|
|
0-6,6-4,10-8
|
|
Tollaslabda |
Luxembourg Open - női selejtezők |
05/02 12:30 |
Nadia Choukri v Anna Siess Ryberg
|
|
View
|
|
E-sport |
VALORANT - VCL South Asia |
05/02 12:30 |
Carnival Gaming v Medal Esports
|
|
View
|
|
E-sport |
SCII - GSL |
05/02 12:29 |
Creator v SHIN
|
|
1-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/02 12:28 |
Napoli (Flewless_phoenix) Esports v Roma (BlackStar98) Esports
|
|
1-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/02 12:28 |
Inter (labotryas) Esports v Juventus (sane4ek8) Esports
|
|
0-1
|
|
Agárverseny |
AUS Hobart |
05/02 12:27 |
futam Hobart v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:25 |
Jan Herink v Marek Drbohlav
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:25 |
Myroslav Loboda v Volodymyr Korobko
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/02 12:25 |
Mateusz Golebiowski v Martin Olejnik
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/02 12:25 |
Ondrej Fiklik v Pavel Benes
|
|
3-2
|
|
Tenisz |
ITF W15 Kursumlijska Banja - női páros |
05/02 12:25 |
Gull/Tottrup v Requena/Zaparyniuk
|
|
5-7,6-2,11-9
|
|
Darts |
Modus Super Series - 10. hét |
05/02 12:25 |
Justin Hood v James Vanbesien
|
|
4-2
|
|
Asztalitenisz |
WTT Saudi Smash - női selejtezők |
05/02 12:25 |
Hend Fathy v Ioana Singeorzan
|
|
0-3
|
|
Tenisz |
ITF W15 Osijek |
05/02 12:25 |
Tania Munteanu v Luisa Meyer Auf Der Heide
|
|
6-4,2-6,0-6
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/02 12:24 |
Barcelona (dm1trena) Esports v PSG (Bomb1to) Esports
|
|
2-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/02 12:24 |
Bayern (d1pseN) Esports v Real Madrid (Jekunam) Esports
|
|
2-2
|
|
Agárverseny |
Nottingham |
05/02 12:24 |
Nottingham (10. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Albion Park |
05/02 12:24 |
futam Albion Park v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Waterford |
05/02 12:22 |
Waterford (7. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Mandurah |
05/02 12:21 |
futam Mandurah v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF W50 Lopota - női páros |
05/02 12:20 |
Zolotareva/Zolotareva v Bolton/Harrison
|
|
4-6,2-6
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/02 12:20 |
MEM Grizzlies (SPEED) Esports v BOS Celtics (HOGGY) Esports
|
|
64-88
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/02 12:20 |
Josef Pistora v Zdenek Dusek
|
|
3-1
|
|
Tollaslabda |
Luxemburg Open - selejtezők |
05/02 12:20 |
Heng Lin Ngan v Moritz Unz
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF W100 Wiesbaden |
05/02 12:20 |
Darja Semenistaja v Gina Feistel
|
|
6-7,7-5,6-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:20 |
Ivan Efimenko v Maksym Mrykh
|
|
3-1
|
|
Tenisz |
ITF W15 Monastir - női páros |
05/02 12:20 |
Back/Desai v Ahn/Lee
|
|
6-3,6-1
|
|
Tenisz |
ITF M25 Nottingham |
05/02 12:20 |
Daniel Cox v Olaf Pieczkowski
|
|
7-6,7-6
|
|
Tollaslabda |
Luxembourg Open - női selejtezők |
05/02 12:20 |
Prashansa Bonam v Florentine Schoffski
|
|
1-2
|
|
Tollaslabda |
Luxemburg Open - selejtezők |
05/02 12:20 |
Jayden Lim v Gregoire Deschamp
|
|
0-2
|
|
Tollaslabda |
Luxemburg Open - selejtezők |
05/02 12:20 |
Senne Houthoofd v Kai Hern Huan
|
|
0-2
|
|
Tollaslabda |
Luxemburg Open - selejtezők |
05/02 12:20 |
Nicolas A. Mueller v Abhyansh Singh
|
|
2-1
|
|
Agárverseny |
Sheffield |
05/02 12:17 |
Sheffield (11. futam) v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/02 12:16 |
AC Milan (KraftVK) Esports v Inter (labotryas) Esports
|
|
1-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/02 12:16 |
Juventus (sane4ek8) Esports v Napoli (Flewless_phoenix) Esports
|
|
3-3
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/02 12:15 |
Lille (Samuel) Esports v Marseille (Janis) Esports
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/02 12:15 |
Lens (Pascal) Esports v Lyon (Walter) Esports
|
|
2-0
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:15 |
Villarreal (Dennis) Esports v Sporting (Pontiac) Esports
|
|
2-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:15 |
Roma (Jack) Esports v Brighton (Panic) Esports
|
|
0-0
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:15 |
Copenhagen (Depp) Esports v Napoli (Seagal) Esports
|
|
2-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/02 12:15 |
RB Leipzig (David) Esports v PSV (Cruise) Esports
|
|
2-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/02 12:15 |
Bayer 04 (Odin) Esports v Eintracht (Matrix) Esports
|
|
1-2
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Adriatic League - 10 perc játékidő |
05/02 12:15 |
Dortmund (MisterX) Esports v Hoffenheim (Bruno) Esports
|
|
4-1
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/02 12:15 |
Lukasz Jarocki v Kacper Petas
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/02 12:15 |
Jaanus Lokotar v Rene Riomar
|
|
1-3
|
|
Tenisz |
ITF W15 Varberg - női páros |
05/02 12:15 |
Johansson/Nylander Altelius v Jensen/Kargina
|
|
6-4,6-3
|
|
Tenisz |
ITF M15 Antalya - férfi páros |
05/02 12:15 |
Bastiaansen/Rottgering v Saritas/Turker
|
|
0-6,6-3,10-7
|
|
Lóverseny |
Madrid |
05/02 12:15 |
Madrid (4. futam) v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF W35 Nottingham |
05/02 12:15 |
Sarah Tatu v Naiktha Bains
|
|
6-4,2-6,3-6
|
|
Tenisz |
WTA Saint-Malo |
05/02 12:15 |
Solana Sierra v Lois Boisson
|
|
1-6,0-6
|
|
Agárverseny |
Oxford |
05/02 12:14 |
Oxford (6. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Angle Park |
05/02 12:14 |
futam Angle Park v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/02 12:12 |
Real Madrid (Jekunam) Esports v Barcelona (dm1trena) Esports
|
|
1-1
|
|
Labdarúgás |
Esoccer Battle - 8 perc játékidő |
05/02 12:12 |
Man City (Rus_1995_LAN) Esports v Bayern (d1pseN) Esports
|
|
2-2
|
|
Lóverseny |
Enghien |
05/02 12:11 |
Enghien (5. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Dapto |
05/02 12:11 |
futam Dapto v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/02 12:10 |
Daniel Murawski v Michal Minda
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:10 |
Dmitriy Zaporozhets v Yaroslav Kovshun
|
|
1-3
|
|
Tenisz |
ITF M25 Nottingham |
05/02 12:10 |
Blake Mott v Shintaro Imai
|
|
6-0,6-7,6-2
|
|
Agárverseny |
Nottingham |
05/02 12:08 |
Nottingham (10. futam) v
|
|
View
|
|
Kosárlabda |
Ebasketball H2H GG League - 4x5 perc |
05/02 12:08 |
MIL Bucks (MIST) Esports v MEM Grizzlies (JABZ) Esports
|
|
67-77
|
|
Agárverseny |
AUS Hobart |
05/02 12:08 |
futam Hobart v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/02 12:05 |
Seweryn Nagorzanski v Grzegorz Mucha
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:05 |
Anatolii Nazarov v Andrii Derevianko
|
|
0-3
|
|
Tenisz |
ITF W35 Nottingham - női páros |
05/02 12:05 |
Daley/Neilson Gatenby v Hutchinson/Mcdonald
|
|
5-7,4-6
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/02 12:05 |
Vitalii Levshyn v Anton Molochko
|
|
3-2
|
|
Darts |
Modus Super Series - 10. hét |
05/02 12:05 |
Johnny Haines v Andy Hamilton
|
|
4-1
|
|