Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:50 |
Vladimir Svoboda v Jiri Jankovec
|
|
0-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 14:50 |
Piotr Chodorski v Andrew Baggaley
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:50 |
Vitalii Levshyn v Roman Cherevko
|
|
3-1
|
|
Lóverseny |
Longchamp |
05/09 14:49 |
Longchamp (8. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Limerick |
05/09 14:48 |
Limerick (12. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Crayford |
05/09 14:47 |
Crayford (11. futam) v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF M25 Trelew |
05/09 14:45 |
Matias Soto v Ryan A Dos Santos
|
|
6-4,6-4
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:45 |
Ondrej Mezera v Jan Herink
|
|
3-2
|
|
Lóverseny |
Gowran Park |
05/09 14:45 |
Gowran Park (7. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:40 |
Martin Dolezal v Vaclav Hejda Jr
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:40 |
Oscar I Alonso v Francisco Cascales
|
|
3-1
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:40 |
Pavel Cibik v Adam Kral
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 14:40 |
Piotr Chlodnicki v Artur Daniel
|
|
1-3
|
|
Darts |
Modus Super Series - 11. hét |
05/09 14:40 |
Brian Raman v Brandon Western
|
|
1-4
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:40 |
Ivan Efimenko v Ivan Demianchuk
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
Challenger Series TT |
05/09 14:40 |
Jeromy Loffler v Peter Hribar
|
|
3-2
|
|
Lóverseny |
Dortmund |
05/09 14:40 |
Dortmund (6. futam) v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF M15 Doboj - férfi páros |
05/09 14:40 |
Paz/Setkic v Brunclik/Cerny
|
|
5-7,3-6
|
|
Lóverseny |
Chester |
05/09 14:40 |
Chester (7. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Towcester |
05/09 14:39 |
Towcester (11. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Kinsley |
05/09 14:39 |
Kinsley (10. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:35 |
Leszek Wilk v Michal Szostak
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 14:35 |
Bartosz Kwodawski v Michal Minda
|
|
3-1
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:35 |
Volodymyr Korobko v Myroslav Loboda
|
|
0-3
|
|
Lóverseny |
Vaal (SA) |
05/09 14:35 |
Vaal (SA) (3. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Perry Barr |
05/09 14:33 |
Perry Barr (10. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
AUS Mandurah |
05/09 14:32 |
futam Mandurah v
|
|
View
|
|
Labdarúgás |
Finn kupa - nők |
05/09 14:30 |
LPS Women v KTP - nők
|
|
1-9
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:30 |
Pawel Kos v Fabian Sikora
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Star Series |
05/09 14:30 |
Martin Olejnik v Mattias Mongiusti
|
|
3-1
|
|
Tenisz |
ITF W15 Bucharest |
05/09 14:30 |
Georgia Andreea Craciun v Daria Stefania Malaescu
|
|
6-3,6-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:30 |
Vasyl Matviichuk v Mykola Antikuz
|
|
3-0
|
|
Fallabda |
PSA World Championships - nők |
05/09 14:30 |
Marta Dominguez Fernandez v Chan Yiwen
|
|
3-1
|
|
Fallabda |
PSA World Championships |
05/09 14:30 |
Rory Stewart v Yannick Wilhelmi
|
|
3-0
|
|
Fallabda |
PSA World Championships |
05/09 14:30 |
Simon Herbert v Henry Leung
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:30 |
Oleksandr Ziakun v Oleh Kurylenko
|
|
3-0
|
|
Tenisz |
ITF W75 Trnava - női páros |
05/09 14:30 |
Drugdova/Stresnakova v Erjavec/Zidansek
|
|
1-6,1-6
|
|
Tenisz |
ITF W15 Bucharest |
05/09 14:30 |
Ioana Zvonaru v Oliwia Szymczuch
|
|
6-1,6-1
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 14:30 |
Bohumil Duben v Milan Fikar
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 14:30 |
Robin Pacha v Marek Sedlak
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 14:30 |
Tomas Navrat v Marek Blejchar
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Cseh Liga Pro |
05/09 14:30 |
Jan Kanera v Pavel Gireth
|
|
3-0
|
|
Tenisz |
ITF W15 Bucharest |
05/09 14:30 |
Maria Sara Popa v Mara Gae
|
|
6-3,6-4
|
|
Labdarúgás |
Osztrák 2. Landesliga |
05/09 14:30 |
DSG Sele Zell v SK St.Andra/Lav
|
|
0-0
|
|
Tenisz |
ITF W15 Nova Gorica - női páros |
05/09 14:30 |
Pinto/Pislak v Juric/Senica
|
|
7-6,4-6,10-6
|
|
Fallabda |
PSA World Championships - nők |
05/09 14:30 |
Menna Hamed v Nardine Garas
|
|
3-2
|
|
Baseball |
Germany 1.Bundesliga Süd |
05/09 14:30 |
Stuttgart v Hunstetten Storm
|
|
4-8
|
|
Agárverseny |
Limerick |
05/09 14:28 |
Limerick (12. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Le Lion D'anger |
05/09 14:27 |
Le Lion D Angers (8. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Crayford |
05/09 14:27 |
Crayford (11. futam) v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF M15 Doboj - férfi páros |
05/09 14:25 |
Matsuda/Sueoka v Shvets/Zielinski
|
|
7-5,6-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:25 |
Oleksandr Mishchenko v Dmytro Rehotun
|
|
3-1
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 14:25 |
Adam Dosz v Adrian Wiecek
|
|
3-1
|
|
Tenisz |
Challenger Mauthausen - férfi páros |
05/09 14:25 |
Luz/Romboli v Oberleitner/Schwaerzler
|
|
4-6,4-6
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:25 |
Bohdan Pyrtyk v Anatolii Nikolenko
|
|
3-1
|
|
Lóverseny |
Huntingdon |
05/09 14:25 |
Huntingdon (7. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:20 |
Tomas Kocvara v Michal Nemec
|
|
1-3
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge - vegyes páros |
05/09 14:20 |
Scheiel/Volkmann v Teeraratsakul/Muenwong
|
|
0-2
|
|
Tollaslabda |
Denmark Challenge - vegyes páros |
05/09 14:20 |
Rindshøj/Norrman v Reuterhall/Hallberg
|
|
2-1
|
|
Asztalitenisz |
WTT Saudi Smash |
05/09 14:20 |
Felix Lebrun v Woojin Jang
|
|
1-4
|
|
Darts |
Modus Super Series - 11. hét |
05/09 14:20 |
R.E. Rowlands v Michael van der Horst
|
|
4-1
|
|
Tenisz |
ITF W35 Bastad - női páros |
05/09 14:20 |
Malygina/Ostlund v Elde/Syrtveit
|
|
7-6,4-6,10-12
|
|
Golf |
Regions Tradition |
05/09 14:20 |
Regions Tradition v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF W15 Nova Gorica - női páros |
05/09 14:20 |
Firman/Gadient v Delai/Modesti
|
|
2-6,2-6
|
|
Tenisz |
ITF W15 Nova Gorica - női páros |
05/09 14:20 |
Kovacic/Najzer v Bizjak/Vnuk
|
|
6-2,6-2
|
|
Tenisz |
ITF W75 Prague - női páros |
05/09 14:20 |
Ibragimova/Sebestova v Kolodynska/Stakusic
|
|
6-2,4-6,10-7
|
|
Agárverseny |
Kinsley |
05/09 14:19 |
Kinsley (10. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Towcester |
05/09 14:18 |
Towcester (11. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Brighton |
05/09 14:18 |
Brighton (6. futam) v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF M15 Doboj - férfi páros |
05/09 14:15 |
Sakellaridis/Sakellaridis v Petrovic/Tadic
|
|
7-5,5-7,8-10
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 14:15 |
Maciej Podsiadlo v Adrian Spychala
|
|
3-0
|
|
E-sport |
CS2 - ESL Pro League |
05/09 14:15 |
Complexity v Virtus.Pro
|
|
2-0
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:15 |
Jan Herink v Frantisek Schmidtmayer
|
|
3-1
|
|
Agárverseny |
AUS Mandurah |
05/09 14:15 |
futam Mandurah v
|
|
View
|
|
Tenisz |
ITF M15 Doboj - férfi páros |
05/09 14:15 |
Marmousez/Obradovic v Faucon/Karol
|
|
5-7,1-6
|
|
Tenisz |
ITF W75 Prague - női páros |
05/09 14:15 |
Hindova/Kubanova v Kolodziejova/Maleckova
|
|
1-6,2-6
|
|
Labdarúgás |
Finn Kupa |
05/09 14:15 |
VaKP v P-Iirot
|
|
2-4
|
|
Labdarúgás |
Qatar Cup |
05/09 14:15 |
Al Sadd v Al Markhiya
|
|
3-2
|
|
Agárverseny |
Perry Barr |
05/09 14:13 |
Perry Barr (10. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Limerick |
05/09 14:11 |
Limerick (12. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:10 |
Ivan Gonzalez v Jesus Galvez
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:10 |
Adam Martin Rek v Petr Semrad
|
|
2-3
|
|
Asztalitenisz |
TT Elite Series |
05/09 14:10 |
Arkadiusz Mugowski v Jakub Zochniak
|
|
3-1
|
|
Darts |
Modus Super Series - 11. hét |
05/09 14:10 |
Brandon Western v Sean McKinney
|
|
0-4
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:10 |
Oleksandr Kolbasenko v Anatolii Nazarov
|
|
3-1
|
|
Lóverseny |
Dortmund |
05/09 14:10 |
Dortmund (6. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Gowran Park |
05/09 14:10 |
Gowran Park (7. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Longchamp |
05/09 14:09 |
Longchamp (8. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Crayford |
05/09 14:07 |
Crayford (11. futam) v
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
TT Cup |
05/09 14:05 |
Michal Szostak v Denys Kovtanyuk
|
|
3-2
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:05 |
Volodymyr Ivasiv v Rostyslav Fedyna
|
|
3-0
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:05 |
Oleksandr Sharanyuk v Yurii Reva
|
|
1-3
|
|
Asztalitenisz |
Setka Cup |
05/09 14:05 |
Vladislav Kovalenko v Yurii Reva
|
|
View
|
|
Asztalitenisz |
Challenger Series TT |
05/09 14:05 |
Mohammed Javad Sohrabi v Alvaro Gainza
|
|
3-1
|
|
Tenisz |
Challenger Francavilla |
05/09 14:05 |
Titouan Droguet v Andrea Guerrieri
|
|
7-6,6-4
|
|
Tenisz |
ITF M15 Bucharest - férfi páros |
05/09 14:05 |
Nesterov/Snitari v Dancu/Schinteie
|
|
6-3,7-6
|
|
Lóverseny |
Chester |
05/09 14:05 |
Chester (7. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Towcester |
05/09 14:02 |
Towcester (11. futam) v
|
|
View
|
|
Agárverseny |
Kinsley |
05/09 14:01 |
Kinsley (10. futam) v
|
|
View
|
|
Lóverseny |
Le Lion D'anger |
05/09 14:00 |
Le Lion D Angers (8. futam) v
|
|
View
|
|